bip - biluletyn informacji publicznej rodo zatrzymac-smog koordynator-dostepnosci
Galeria Zdjęć

Ostatniego dnia przed dyżurem świątecznym w każdej grupie odbyło się uroczyste wielkanocne śniadanie. Dzieci, odświętnie ubrane, zjadły również wypieki przygotowane przez rodziców, a po śniadaniu udały się na poszukiwania prezentów zostawionych nad ranem przez Zajączka :) 

Data dodania: 2022-04-13 16:49:06

W grupie "Tęczowe Ludki" odbyły się zajęcia otwarte o tematyce wiosenno-wielkanocnej. Na początku zaprosiliśmy gości do wysłuchania krótkiej części artystycznej, podczas której dzieci zaprezentowały piosenki o wiośnie. Następnie dzieci miały za zadanie posegregować zaginione pisanki i włożyć je do odpowiednich koszyków. W trakcie zadania ćwiczyliśmy...

Data dodania: 2022-04-13 16:46:25

W poniedziałek 4 kwietnia obchodziliśmy w naszej grupie Dzień Tęczy. Dzieci przypomniały sobie z jakich kolorów składa się tęcza i bawiąc się chustą animacyjną utrwalały nazwy poznanych barw. Na zakończenie zajęć wywołaliśmy tęczę w naszej sali robiąc eksperyment z kolorowymi cukierkami oraz wodą.

Data dodania: 2022-04-13 16:41:15

W poprzednim tygodniu "Tęczowe Ludki" wybrały się na wycieczkę do Ogrodu Botanicznego. Dzieci miały okazję uczestniczyć w warsztatach dotyczących życia sów. Nasi przedszkolacy poznali przyrządy niezbędne do obserwacji dzikich zwierząt oraz mogli z bliska przyjrzeć się budkom lęgowym, w których zamieszkują różne rodzaje sów. Ponadto dowiedzieli się...

Data dodania: 2022-04-13 16:39:59

Jagódki wybrały się na wycieczkę do Ogrodu Botanicznego na Księżej Górze. Wzięły udział w zajęciach o mieszkańcach Bieguna Północnego i Południowego. 

Data dodania: 2022-04-13 16:32:27
 

Szanowni Państwo.
Bezpieczeństwo Państwa danych osobowych jest dla Nas niezwykle ważne.

Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE L z 2016 r. Nr 119, s.1) informuję, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest Przedszkole nr 2 z siedzibą w Radzionkowie, Pl. Jana Pawła II nr 6
  2. W celu ochrony Państwa danych osobowych wyznaczono Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Adamczyk, z którym możesz się skontaktować, w sprawach ochrony danych, pisząc na adres email inspektor1@odocn.pl lub na adres siedziby przedszkola.
  3. Celem jest przetwarzanie danych w zakresie niezbędnym do wypełniania obowiązków ciążących na administratorze.
  4. Zebrane dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla prawidłowej realizacji celów i zadań ciążących na administratorze.
  5. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia.
  6. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest obowiązkowe na podstawie przepisów prawa, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości korzystania z usług przedszkola.
  8. Ze względu na ochronę danych osobowych właścicielem oraz administratorem zdjęć i filmów udostępnionych na naszej przedszkolnej stronie oraz grupowych facebookach jest Przedszkole nr 2 w Radzionkowie. W związku z tym bez odpowiedniego zezwolenia administratora nie ma zgody na udostępnianie oraz kopiowanie publikowanych zdjęć przez inne instytucje oraz osoby prywatne.
  9. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.
Akceptuje