bip - biluletyn informacji publicznej rodo zatrzymac-smog standardy-ochrony-maloletnich
Galeria Zdjęć

6 grudnia nasze przedszkole odwiedził wyjątkowy i długo oczekiwany przez dzieci gość. Miał czerowny strój, długą, białą brodę i miał ze sobą ogromny worek, a w nim prezenty. To nie mógł być nikt inny, jak MIKOŁAJ, który pomimo aury za oknem przybył do nas na czas. Porozmawiał, wysluchał śpiewanych przez dzieci piosenek, wręczył prezenty i obiecał...

Data dodania: 2023-12-07 22:05:44

Z okazji grudniowego święta "Barbórka" nasze przedszkole odwiedził Pan Górnik. Dzieci miały okazję zobaczyć strój i narzędzia górnika. Przedszkolaki wysłuchały także opowieści o pracy pod ziemią. Spotkanie zwieńczył wiersz wyrecytowany przez dzieci. 

Data dodania: 2023-12-07 21:57:01

W listopadzie nasze Przedszkole wzięło udział w Sportowej Olimpiadzie Przedszkolaków, której organizatorem był MOSiR oraz Fun&Footbal. Reprezentanci grup 6-latków najpierw wzięli udział w uroczystej ceremonii otwarcia, a następnie w zawodach. Dzieci sprawdziły się w 10 konkurencjach m.in. rzut do celu, przejście przez szarfę czy toczenie piłki. Po...

Data dodania: 2023-12-07 21:42:49

W dniu 23 listopada w grupie "Biedronki" odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców pt. "Zimowe spotkanie z nie z matematyką".  Celem zajęć było: - zapoznanie z charakterystycznymi cechami nowej pory roku - zima, - tworzenie sytuacji sprzyjających aktywizowaniu mowy i logicznego myślenia (sudoku), przeliczania, dodawania - rozwijanie poczucia rytmu oraz rozwijanie...

Data dodania: 2023-12-04 22:25:38

W listopadzie Przedszkolaki wraz ze swoimi maskotkami świętowałt Dzień Pluszowego Misia. Podczas zajęć dzieci poznały historię święta, bawiły się w różne zabawy z misiem w roli głównej m.in.: dobrze im znaną zabawę kołową - "Stary Niedźwiedź mocno śpi", zabawa zręcznościowa "Nakarm Misia" oraz wiele innych. Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu i...

Data dodania: 2023-12-04 22:08:05
 

Szanowni Państwo.
Bezpieczeństwo Państwa danych osobowych jest dla Nas niezwykle ważne.

Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE L z 2016 r. Nr 119, s.1) informuję, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest Przedszkole nr 2 z siedzibą w Radzionkowie, Pl. Jana Pawła II nr 6
  2. W celu ochrony Państwa danych osobowych wyznaczono Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Adamczyk, z którym możesz się skontaktować, w sprawach ochrony danych, pisząc na adres email inspektor1@odocn.pl lub na adres siedziby przedszkola.
  3. Celem jest przetwarzanie danych w zakresie niezbędnym do wypełniania obowiązków ciążących na administratorze.
  4. Zebrane dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla prawidłowej realizacji celów i zadań ciążących na administratorze.
  5. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia.
  6. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest obowiązkowe na podstawie przepisów prawa, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości korzystania z usług przedszkola.
  8. Ze względu na ochronę danych osobowych właścicielem oraz administratorem zdjęć i filmów udostępnionych na naszej przedszkolnej stronie oraz grupowych facebookach jest Przedszkole nr 2 w Radzionkowie. W związku z tym bez odpowiedniego zezwolenia administratora nie ma zgody na udostępnianie oraz kopiowanie publikowanych zdjęć przez inne instytucje oraz osoby prywatne.
  9. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.
Akceptuje