bip - biluletyn informacji publicznej rodo zatrzymac-smog standardy-ochrony-maloletnich

Najstarsze grupy przedszkolne wzięły udział w dniu otwartym organizowanym w Szkole Podstawowej nr 1. Dzieci mogły zobaczyć budynek szkoły od środka, poznać Panią wicedyrektor, a także miały okazję uczestniczyć w różnego rodzaju zajęciach.

Data dodania: 2024-03-03 19:23:57

W środę odwiedził nas leśnik z Nadleśnictwa Świerklaniec, który opowiedział nam o swojej pracy, poprowadził ciekawe warsztaty dotyczące owadów żyjących w pniu drzewa oraz wyjaśnił dzieciom jak się zachować, gdy złapiemy kleszcza. To była fantastyczna lekcja przyrody.

Data dodania: 2024-02-26 17:41:33

14 lutego przedszkolaki obchodziły w przedszkolu Dzień Zakochanych, podczas którego dowiedziały się o genezie święta, rozmawiały na temat tego, co znaczy kogoś lubić i kochać, a także brały udział w grach i zabawach dydaktycznych, integracyjnych, ruchowych i plastycznych.

Data dodania: 2024-02-26 17:21:44

W środę 24 stycznia w naszym przedszkolu odbył się WIELKI bal karnawałowy. W tym dniu, w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie, dzieci trudno było rozpoznać, bowiem przebrane były za superbohaterów, księżniczki, wróżki czy piratów. Wystrój sal wprowadzał dzieci w radosny nastrój, a przy rytmach wesołej muzyki, dzieci z wielką ochotą...

Data dodania: 2024-02-10 12:25:27

23 stycznia w Centrum Kultruy "Karolinka" odbyły się Jasełka dedykowane Babci i Dziadkowi. Dzieci z oddziałów w SP-1 przedstawiły opowiadania o zaginionej jodełce. Na scenie pojawiły się zwierzątka leśne, kolędnicy i leśnik. Każda grupa zaprezentowała taniec i piosenkę. Dziadkowie mieli okazję zobaczyć taniec ptaktów, śpiewane pastorałki czy grę na dzwonkach...

Data dodania: 2024-02-10 12:15:23
 

Szanowni Państwo.
Bezpieczeństwo Państwa danych osobowych jest dla Nas niezwykle ważne.

Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE L z 2016 r. Nr 119, s.1) informuję, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest Przedszkole nr 2 z siedzibą w Radzionkowie, Pl. Jana Pawła II nr 6
  2. W celu ochrony Państwa danych osobowych wyznaczono Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Adamczyk, z którym możesz się skontaktować, w sprawach ochrony danych, pisząc na adres email inspektor1@odocn.pl lub na adres siedziby przedszkola.
  3. Celem jest przetwarzanie danych w zakresie niezbędnym do wypełniania obowiązków ciążących na administratorze.
  4. Zebrane dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla prawidłowej realizacji celów i zadań ciążących na administratorze.
  5. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia.
  6. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest obowiązkowe na podstawie przepisów prawa, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości korzystania z usług przedszkola.
  8. Ze względu na ochronę danych osobowych właścicielem oraz administratorem zdjęć i filmów udostępnionych na naszej przedszkolnej stronie oraz grupowych facebookach jest Przedszkole nr 2 w Radzionkowie. W związku z tym bez odpowiedniego zezwolenia administratora nie ma zgody na udostępnianie oraz kopiowanie publikowanych zdjęć przez inne instytucje oraz osoby prywatne.
  9. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.
Akceptuje