bip - biluletyn informacji publicznej rodo zatrzymac-smog standardy-ochrony-maloletnich

Uczniowie naszego przedszkola wzięły udział w parafialnym konkursie ,,Jak wyobrażam sobie niebo?” organizowanym przez SM Krystianę. Pierwsze miejsce zajęła Zuzanna Galos z grupy ,,Jagódki”, drugie- Magdalena Broncel z grupy ,,Chmurki”, trzecie- Antonina Wodarczyk z grupy ,,Żabki” i Lena Szudy z grupy ,,Motylki”. Serdecznie gratulujemy nagrodzonym.

Data dodania: 2023-11-01 18:39:33

Nasz wychowanek Aleksander Połedniok w ramach VI Charytatywnego Biegu Pomagamy Durś zdobył 1-sze miejsce na dystansie 200 m. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Data dodania: 2023-10-02 16:37:31

W tym roku szkolnym nasze przedszkole brało udział w wielu akcjach, programach i projektach edukacyjnych. Za ich realizację otrzymaliśmy certyfikaty i podziękowania. 

Data dodania: 2023-07-04 17:48:50

Przez cały rok szkolny wychowanek grupy "Tęczowe Ludki" Olek Połedniok brał udział w wielu zawodach sportowych rozwijając swoje pasje. Aleksander zaprezentował swoje możliwości na następujących imprezach i zdobył różne nagrody: - Mistrzostwa Bytomia w Narciarstwie Alpejskim w kat. 2016 r., - 2-gie miejsce w Mistrzostwach Radzionkowa w narciarstwie, - 3-cie miejsce...

Data dodania: 2023-06-11 11:18:07

Amelka zdobyła II miejsce w ogólnopolskim konkursie recytatorskim pt. „ Wiosenne wierszyki łamiące języki autorstwa Juliana Tuwima”. 

Data dodania: 2023-05-25 21:31:52
 

Szanowni Państwo.
Bezpieczeństwo Państwa danych osobowych jest dla Nas niezwykle ważne.

Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE L z 2016 r. Nr 119, s.1) informuję, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest Przedszkole nr 2 z siedzibą w Radzionkowie, Pl. Jana Pawła II nr 6
  2. W celu ochrony Państwa danych osobowych wyznaczono Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Adamczyk, z którym możesz się skontaktować, w sprawach ochrony danych, pisząc na adres email inspektor1@odocn.pl lub na adres siedziby przedszkola.
  3. Celem jest przetwarzanie danych w zakresie niezbędnym do wypełniania obowiązków ciążących na administratorze.
  4. Zebrane dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla prawidłowej realizacji celów i zadań ciążących na administratorze.
  5. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia.
  6. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest obowiązkowe na podstawie przepisów prawa, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości korzystania z usług przedszkola.
  8. Ze względu na ochronę danych osobowych właścicielem oraz administratorem zdjęć i filmów udostępnionych na naszej przedszkolnej stronie oraz grupowych facebookach jest Przedszkole nr 2 w Radzionkowie. W związku z tym bez odpowiedniego zezwolenia administratora nie ma zgody na udostępnianie oraz kopiowanie publikowanych zdjęć przez inne instytucje oraz osoby prywatne.
  9. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.
Akceptuje