bip - biluletyn informacji publicznej rodo zatrzymac-smog koordynator-dostepnosci

Misiowe recepty na pozytywne myślenie. W ramach projektu Mały miś w świecie wielkiej literatury, w naszej grupie przeprowadzone zostały zajęcia dotyczące pozytywnego myślenia. Słuchaliśmy opowiadania, oglądaliśmy krótki film, rozmawialiśmy o swoich emocjach, uczuciach, a na koniec zajęć planowaliśmy swój wymarzony dzień w przedszkolu.

Data dodania: 2022-03-04 07:36:02

Dbamy o nasze zdrowie. Żabki wiedzą, że do zdrowia potrzebny jest ruch oraz zdrowe odżywianie. Zaczęliśmy od codziennego zdrowego śniadania w postaci kolorowych kanapek, a podsumowaliśmy temat na zajęciach dotyczących piramidy zdrowego żywienia.

Data dodania: 2022-01-26 13:26:53

Profilaktyka i szczepienia. W ramach realizacji projektu Żabki dowiedziały się o ważnej roli szczepień w ramach profilaktyki prozdrowotnej.

Data dodania: 2022-01-26 13:23:11

Higiena to podstawa! Żabki rozpoczęły realizację projektu od lekcji higieny, ktorej zwieńczeniem była nauka prawidłowego mycia rąk.

Data dodania: 2022-01-26 13:21:09

Myszki, Słoneczka i Motylki brały udział w Akcji charytatywnej „Priorytetem prosto w serce” organizowanej przez Pocztę Polską / Oddział w Radzionkowie mieszczącą się przy ulicy Knosały 61A. Dzieci wspólnie z nauczycielem wypełniły i ozdobiły świąteczną kartkę bożonarodzeniową z życzeniami zakupioną na Poczcie Polskiej w Radzionkowie. Celem akcji było...

Data dodania: 2021-12-20 10:46:28
 

Szanowni Państwo.
Bezpieczeństwo Państwa danych osobowych jest dla Nas niezwykle ważne.

Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE L z 2016 r. Nr 119, s.1) informuję, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest Przedszkole nr 2 z siedzibą w Radzionkowie, Pl. Jana Pawła II nr 6
  2. W celu ochrony Państwa danych osobowych wyznaczono Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Adamczyk, z którym możesz się skontaktować, w sprawach ochrony danych, pisząc na adres email inspektor1@odocn.pl lub na adres siedziby przedszkola.
  3. Celem jest przetwarzanie danych w zakresie niezbędnym do wypełniania obowiązków ciążących na administratorze.
  4. Zebrane dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla prawidłowej realizacji celów i zadań ciążących na administratorze.
  5. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia.
  6. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest obowiązkowe na podstawie przepisów prawa, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości korzystania z usług przedszkola.
  8. Ze względu na ochronę danych osobowych właścicielem oraz administratorem zdjęć i filmów udostępnionych na naszej przedszkolnej stronie oraz grupowych facebookach jest Przedszkole nr 2 w Radzionkowie. W związku z tym bez odpowiedniego zezwolenia administratora nie ma zgody na udostępnianie oraz kopiowanie publikowanych zdjęć przez inne instytucje oraz osoby prywatne.
  9. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.
Akceptuje