bip - biluletyn informacji publicznej rodo zatrzymac-smog koordynator-dostepnosci

W II semestrze grupa "Tęczowe Ludki" realizowała zabawy z muzyką klasyczną, a wśród nich takie aktywności i zabawy jak: ruchowe, z gestami, usprawniające motorykę małą i koordynację ciała oraz zabawy z bum bum rurkami, kreślenie znaków podstawowych i kreślenie muzogramu, a także tańce. Dzięki projektowi dzieci, miały stały kontakt z muzyką klasyczną, stały...

Kategoria: Nowatorstwo
Data dodania: 2021-06-27 11:43:08

czyli bawiąc się, uczymy się: uważnie słuchać, jak prosić o pomoc i jak nawiązywać i utrzymywać przyjaźnie

Kategoria: Nowatorstwo
Data dodania: 2021-03-13 16:23:10

Od września dzieci z grupy "Motylki" i "Żabki" biorą udział w międzynarodowym projekcie kulinarnym. Każdego miesiąca realizują jedno z wyznaczonych zadań, do tej pory piekły pizzę, dekorowały pierniczki, malowały sokiem z buraka, przygotowywały zdrowe kanapki, poznawały zawód kucharza i wiele innych. Jednym z elementów projektu była realizacja konkursu związanego...

Kategoria: Nowatorstwo
Data dodania: 2021-03-13 16:11:02

Kodowanie w grupie "Żabki" to nie tylko zabawy z planszami, kubeczkami czy chustą animacyjną. Ostatnio dzieci rozpracowywały planszę przy użyciu interaktywnego robota edukacyjnego Doc, a w zabawach z kodowaniem użyły także bum-bum rurek.

Kategoria: Nowatorstwo
Data dodania: 2021-03-13 16:03:46

W styczniu grupa pracowała z utworem "Trisch Trasch Polka" Johann'a Strauss. Zwieńczeniem wszystkich ćwiczeń, zabaw i aktywności było odtwarzanie i układanie muzogramu.

Kategoria: Nowatorstwo
Data dodania: 2021-02-14 18:46:42
 

Szanowni Państwo.
Bezpieczeństwo Państwa danych osobowych jest dla Nas niezwykle ważne.

Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE L z 2016 r. Nr 119, s.1) informuję, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest Przedszkole nr 2 z siedzibą w Radzionkowie, Pl. Jana Pawła II nr 6
  2. W celu ochrony Państwa danych osobowych wyznaczono Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Adamczyk, z którym możesz się skontaktować, w sprawach ochrony danych, pisząc na adres email inspektor1@odocn.pl lub na adres siedziby przedszkola.
  3. Celem jest przetwarzanie danych w zakresie niezbędnym do wypełniania obowiązków ciążących na administratorze.
  4. Zebrane dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla prawidłowej realizacji celów i zadań ciążących na administratorze.
  5. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia.
  6. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest obowiązkowe na podstawie przepisów prawa, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości korzystania z usług przedszkola.
  8. Ze względu na ochronę danych osobowych właścicielem oraz administratorem zdjęć i filmów udostępnionych na naszej przedszkolnej stronie oraz grupowych facebookach jest Przedszkole nr 2 w Radzionkowie. W związku z tym bez odpowiedniego zezwolenia administratora nie ma zgody na udostępnianie oraz kopiowanie publikowanych zdjęć przez inne instytucje oraz osoby prywatne.
  9. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.
Akceptuje