bip - biluletyn informacji publicznej rodo zatrzymac-smog koordynator-dostepnosci

Pierwszy semestr prowadzenia projektu „Bohater tygodnia” za nami. „Stokrotki” poznały różne zawody wykonywane przez rodziców lub bliskich m.in. Kierowca tira, fotograf, ekspedientka, policjant, malarka. Nasi bohaterowie pokazywali nam swoje ulubione zabawki, czytaliśmy ulubione książki. Każdy bohater przygotował album wspomnień, który...

Data dodania: 2023-02-03 20:00:18

W grudnia w ramach projektu edukacyjnego „Gramy zmysłami”, dzieci z grupy „Marynarze” zrealizowały kolejne zadanie, czyli sensoryczną ozdobę świąteczną. Podczas zajęć dzieci wykonały lampiony przy użyciu farby, soli i cukru.

Data dodania: 2023-01-23 11:46:40

W ramach projektu w naszej grupie obchodziliśmy Halloween w formie zabaw takich jak memory, bingo halloweenowe, tańce i zabawy do piosenek anglojęzycznych,  malowanie twarzy, oraz słuchaliśmy opowiadania "The very hungry Witch". 

Data dodania: 2022-12-04 20:35:04

"Jagódki" już drugi rok biorą udział w projekcie edukacyjnym "Dzieciaki na matę", którego celem jest nie tylko rozwijanie sprawności psychofizycznej dzieci, ale także integracja grupy, regulacja emocji, wyciszenie i ćwiczenie koncentracji, a wszystko to dzieje się w ramach zaspokajania naturalnej potrzeby ruchu. Podczas pierwszych w tym roku zajęć dzieci...

Data dodania: 2022-12-01 16:43:28

W ramach europejskiego programu eTwinning "Jagódki" wykonały pierwsze zadanie projektu "The International LEGO Day". Dzieci budowały swoją miejską społeczność, a następnie wymianiały zdjęciami swoich budowli z sąsiadami z krajów europejskich za pomocą mediów elektronicznych.

Data dodania: 2022-11-24 17:44:44
 

Szanowni Państwo.
Bezpieczeństwo Państwa danych osobowych jest dla Nas niezwykle ważne.

Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE L z 2016 r. Nr 119, s.1) informuję, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest Przedszkole nr 2 z siedzibą w Radzionkowie, Pl. Jana Pawła II nr 6
  2. W celu ochrony Państwa danych osobowych wyznaczono Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Adamczyk, z którym możesz się skontaktować, w sprawach ochrony danych, pisząc na adres email inspektor1@odocn.pl lub na adres siedziby przedszkola.
  3. Celem jest przetwarzanie danych w zakresie niezbędnym do wypełniania obowiązków ciążących na administratorze.
  4. Zebrane dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla prawidłowej realizacji celów i zadań ciążących na administratorze.
  5. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia.
  6. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest obowiązkowe na podstawie przepisów prawa, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości korzystania z usług przedszkola.
  8. Ze względu na ochronę danych osobowych właścicielem oraz administratorem zdjęć i filmów udostępnionych na naszej przedszkolnej stronie oraz grupowych facebookach jest Przedszkole nr 2 w Radzionkowie. W związku z tym bez odpowiedniego zezwolenia administratora nie ma zgody na udostępnianie oraz kopiowanie publikowanych zdjęć przez inne instytucje oraz osoby prywatne.
  9. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.
Akceptuje