bip - biluletyn informacji publicznej rodo zatrzymac-smog standardy-ochrony-maloletnich

W ciągu tego roku roku szkolnego cztery mamy  z grupy Pszczółki odwiedziły swoje pociechy i przeczytały wybraną bajkę. Dzieci były zachwycone odwiedzinami i z zainteresowaniem ich wysłuchały. Dziękujemy za zaangażowanie i udział w akcji- Rodzice czytają dzieciom.

Kategoria: Archiwum 2022/2023
Data dodania: 2023-06-22 19:46:55

5 czerwca przedszkolaki odwiedziły Miejską Bibliotekę w Radzionkowie. Dzieci z zainteresowaniem wysłuchały krótkich opowiadań z książeczki pt. ,,Zwierzaki z naszej paki", czytanych przez młodzież uczęszczającą do radzionkowskich szkół, która zarazem jest jej autorem. Dziękujemy za zaproszenie i poświęcony czas.     

Kategoria: Archiwum 2022/2023
Data dodania: 2023-06-11 11:20:03

W ramach współpracy z Publiczną Miejską Biblioteką w Piekarach Śląskich w maju dzieci 4-letnie z grupy „Tęczowe Ludki”, „Motylki” oraz „Gromadka Puchatka” oglądały kolejny krótki filmik, gdzie Pani Ola - bibliotekarka czytała im bajkę „Romek w bibliotece”. Po obejrzeniu i wysłuchaniu bajki dzieci wiedzą,...

Kategoria: Archiwum 2022/2023
Data dodania: 2023-06-05 16:10:46

Grupy z oddziałów w SP1 w Dzień Dziecka wzięły udział w IX edycji wydarzenia #SprintemDoMaratonu, którego organizatorem jest wydawnictwo Bliżej Przedszkola. Wydarzenie odbyło się na Eko Rynku, gdzie wszystkie przedszkolaki pokonały wspólnie wyznaczoną trasę. Podczas rozgrzewki towarzyszył nam Lotuś Cidrowy, czyli maskotka stowarzyszenia "Cidry...

Kategoria: Archiwum 2022/2023
Data dodania: 2023-06-04 21:49:03

Z okazji święta rodziny przedszkolaki przygotowały dla swoich rodziców koncert. Były wiersze, tańce, piosenki, a także gra na instrumentach. Dzieci wspólnie podziękowały rodzicom piosenką i wręczyły laurki własnoręcznie wykonane.

Kategoria: Archiwum 2022/2023
Data dodania: 2023-06-04 21:46:35
 

Szanowni Państwo.
Bezpieczeństwo Państwa danych osobowych jest dla Nas niezwykle ważne.

Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE L z 2016 r. Nr 119, s.1) informuję, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest Przedszkole nr 2 z siedzibą w Radzionkowie, Pl. Jana Pawła II nr 6
  2. W celu ochrony Państwa danych osobowych wyznaczono Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Adamczyk, z którym możesz się skontaktować, w sprawach ochrony danych, pisząc na adres email inspektor1@odocn.pl lub na adres siedziby przedszkola.
  3. Celem jest przetwarzanie danych w zakresie niezbędnym do wypełniania obowiązków ciążących na administratorze.
  4. Zebrane dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla prawidłowej realizacji celów i zadań ciążących na administratorze.
  5. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia.
  6. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest obowiązkowe na podstawie przepisów prawa, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości korzystania z usług przedszkola.
  8. Ze względu na ochronę danych osobowych właścicielem oraz administratorem zdjęć i filmów udostępnionych na naszej przedszkolnej stronie oraz grupowych facebookach jest Przedszkole nr 2 w Radzionkowie. W związku z tym bez odpowiedniego zezwolenia administratora nie ma zgody na udostępnianie oraz kopiowanie publikowanych zdjęć przez inne instytucje oraz osoby prywatne.
  9. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.
Akceptuje