bip - biluletyn informacji publicznej rodo zatrzymac-smog koordynator-dostepnosci

W okresie zimowym, dzieci z gr. „Stokrotki” poznały zegar - uczyły się godzin, ustawiały wskazówki tak aby wskazywały godzinę śniadania, obiadu, naszej pory na sen a także czas na zabawę. Oprócz tego utrwaliliśmy znajomość 12 miesięcy, klasyfikowaliśmy miesięcy na pory roku i układaliśmy miesiące w odpowiedniej kolejności.

Data dodania: 2023-02-03 20:12:42

W ostatni piątek przed przerwą feryjną przedszkolaki z oddziałów w P2 wzięły udział w balu karnawałowym. Przebrani za swoich ulubionych bohaterów - nie tylko bajkowych - uczestniczyli w tańcach, zabawach i grach przygotowanych przez wychowawców. Po wyczerpującej zabawie mogli złapać oddech podczas balowego poczęstunku, zebrać siły i...wracać do zabawy.

Data dodania: 2023-01-13 21:41:53

Przedstawienie Jasełkowe odbyło się 10 stycznia w C.K."Karolinka" na dużej scenie, gdzie wystąpiły wszystkie grupy z oddziałów znajdujących się w Szkole Podstawowej nr 1. Dzieci przedstawiły historię narodzenia Dzieciątka w nieco innej formie. Oprócz tradycyjnych postaci odwiedzających żłobek - Anioł Gabriel, Trzej Królowie, pasterze i pasterki, aniołki,...

Data dodania: 2023-01-12 19:16:00

12 stycznia dzieci z grup "Jagódki" i "Marynarze" gościły swoje (pra)babcie i (pra)dziadków na przedstawieniu świątecznym, podczas którego jeszcze raz mogły wystąpić  i zaprezentować historię poszukiwań choinki, które doprowadziły aż na daleką północ. Po przedstawieniu dzieci wręczyły swoim gościom wykonane przez siebie prezenty i...

Data dodania: 2023-01-12 19:02:14

11 stycznia do najmłodszych przedszkolaków przybyli kochani dziadkowie. Dzieci przepięknie zaprezentowały przed przybyłymi gośćmi- jasełka, podczas których tańczyły, recytowały wiersze, a na koniec zaśpiewały specjalną piosenkę-,,Babciu, dziadku zrób tak". Po przedstawieniu Pszczółki i Krasnoludki wręczyły babciom i dziadkom laurki oraz...

Data dodania: 2023-01-12 18:59:11
 

Szanowni Państwo.
Bezpieczeństwo Państwa danych osobowych jest dla Nas niezwykle ważne.

Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE L z 2016 r. Nr 119, s.1) informuję, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest Przedszkole nr 2 z siedzibą w Radzionkowie, Pl. Jana Pawła II nr 6
  2. W celu ochrony Państwa danych osobowych wyznaczono Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Adamczyk, z którym możesz się skontaktować, w sprawach ochrony danych, pisząc na adres email inspektor1@odocn.pl lub na adres siedziby przedszkola.
  3. Celem jest przetwarzanie danych w zakresie niezbędnym do wypełniania obowiązków ciążących na administratorze.
  4. Zebrane dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla prawidłowej realizacji celów i zadań ciążących na administratorze.
  5. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia.
  6. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest obowiązkowe na podstawie przepisów prawa, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości korzystania z usług przedszkola.
  8. Ze względu na ochronę danych osobowych właścicielem oraz administratorem zdjęć i filmów udostępnionych na naszej przedszkolnej stronie oraz grupowych facebookach jest Przedszkole nr 2 w Radzionkowie. W związku z tym bez odpowiedniego zezwolenia administratora nie ma zgody na udostępnianie oraz kopiowanie publikowanych zdjęć przez inne instytucje oraz osoby prywatne.
  9. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.
Akceptuje