bip - biluletyn informacji publicznej rodo zatrzymac-smog koordynator-dostepnosci

8 maja obchodzimy Dzień Bibliotekarza i Bibliotek. Z tej okazji dzieci z grupy "Jagódki" rozmawiały o tym, jak wygląda praca bibliotekarza. Pani Agnieszka, które pracuje w szkolnej bibliotece w SP nr 17z oddziałami integracyjnymi w Świętochłowicach nagrała film dla dzieci, w którym zapoznaje nas ze swoją pracą, uczyła dzieci podstawowych wiadomości na temat...

Data dodania: 2022-05-17 17:58:53

27 kwietnia gościliśmy w naszej sali p. Martynę, która pracuje w wydawnictwie Debit. Opowiedziała nam na czym polega praca grafika komputerowego i wyjaśniła z czego składa się każda książka. Z pomocą naszego gościa poznaliśmy różne rodzaje książek i wspólnie opracowaliśmy okładkę naszej wymarzonej książeczki. Na zakończenie spotkania p. Martyna...

Data dodania: 2022-05-09 17:42:39

27.04.2022 obchodziliśmy w naszej grupie Światowy Dzień Lekarza Weterynarii. W ramach zajęć poznaliśmy najważniejsze aspekty pracy weterynarza, oraz powitaliśmy nowego członka naszej grupy - Bobika. Żabki mogły wcielić się w weterynarza, a na zakończenie zajęć każdy wykonał portret Bobika z wykorzystaniem farb i folii bąbelkowej.

Data dodania: 2022-05-09 11:49:48

W ramach zajęć związanych z proorientacją zawodową 6-latki z grup: MOTYLKI i BIEDRONKI poznały poprzez zabawę pt. „W księgarni” specyfikę zawodu księgarza. Dzieci najpierw oglądały film edukacyjny pt. „Droga książki do księgarni”, dzięki któremu poznały i utrwaliły takie słowa jak autor, pisarz, ilustracja, okładka, czy drukarnia. Dzieci...

Data dodania: 2022-02-15 12:02:31

W piątek tj. 01 października dzieci z grupy „Myszki” bliżej poznały specyfikę zawodu budowlańca. Tego roku Dzień Budowlańca obchodzono w sobotę 25 września. W czasie zajęć dzieci rozwiązywały zagadki, oglądały różne ilustracje przedstawiające strój murarza, narzędzia budowlane, a także urządzenia i samochody budowlane. „Myszki” wiedzą...

Data dodania: 2021-10-06 10:32:38
 

Szanowni Państwo.
Bezpieczeństwo Państwa danych osobowych jest dla Nas niezwykle ważne.

Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE L z 2016 r. Nr 119, s.1) informuję, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest Przedszkole nr 2 z siedzibą w Radzionkowie, Pl. Jana Pawła II nr 6
  2. W celu ochrony Państwa danych osobowych wyznaczono Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Adamczyk, z którym możesz się skontaktować, w sprawach ochrony danych, pisząc na adres email inspektor1@odocn.pl lub na adres siedziby przedszkola.
  3. Celem jest przetwarzanie danych w zakresie niezbędnym do wypełniania obowiązków ciążących na administratorze.
  4. Zebrane dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla prawidłowej realizacji celów i zadań ciążących na administratorze.
  5. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia.
  6. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest obowiązkowe na podstawie przepisów prawa, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości korzystania z usług przedszkola.
  8. Ze względu na ochronę danych osobowych właścicielem oraz administratorem zdjęć i filmów udostępnionych na naszej przedszkolnej stronie oraz grupowych facebookach jest Przedszkole nr 2 w Radzionkowie. W związku z tym bez odpowiedniego zezwolenia administratora nie ma zgody na udostępnianie oraz kopiowanie publikowanych zdjęć przez inne instytucje oraz osoby prywatne.
  9. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.
Akceptuje