bip - biluletyn informacji publicznej rodo zatrzymac-smog koordynator-dostepnosci

W przedświątecznym czasie rozstrzygnięty został przedszkolny konkurs katechetyczny "Mój anioł stróż". Dzieci ze wszystkich grup przygotowywały piękne prace plastyczne, a ich dzieła można podziwiać na, specjalnie w tym celu stworzonej, wystawie prac. Zwycięzcom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy :)

Kategoria: Konkursy
Data dodania: 2022-12-06 22:26:20

Serdecznie dziękujemy wszytkim uczestnikom za udział w przedszkolnym konkursie plastyczno-technicznym "Moje korzenie". Celem konkursu było poznanie historii swojej rodziny. W konkursie wzięlo udział 11 fantastycznych prac. Jurry zdecydowało, że wszytkie dzieci zajęły I MIEJSCE :-)

Kategoria: Konkursy
Data dodania: 2022-06-27 11:29:30

W przedszkolu odbył się konkurs recytatorski pt. "RODZINA". W konkursie wzięło udział siedmioro przedszkolaków z grup : "Marynarze", "Stokrotki", "Biedronki", "Słoneczka".    1 miejsce zdobył Wiktor gr. " Słoneczka". 2 miejsce zdobyła Magda gr "Marynarze"  3 miejsce Amelia gr. "Stokrotki"

Kategoria: Konkursy
Data dodania: 2022-06-04 15:05:39

W czasie trwania Wielkiego Postu został ogłoszony konkurs katechetyczny pt.: „Palma Wielkanocna”. Konkurs polegał na wykonaniu dowolną techniką palmy przypominającej te wykorzystywane podczas Niedzieli palmowej. Celem konkursu było przybliżenie dzieciom obrzędów wielkanocnych. Łącznie złożono 30 prac: 20 z grup starszych znajdujących się w oddziałach sp1 oraz...

Kategoria: Konkursy
Data dodania: 2022-05-04 00:46:37

Drodzy Rodzice, kochane dzieci - I miejsce w Międzyszkolnym konkursie plastycznym z religii pt. „Jak wyobrażam sobie mojego Anioła Stróża” zajęła Lenka. Brawo! Gratulujemy! W naszej grupie również w tym konkursie zostały wyróżnione dwie osoby - nasz Filipek i Milenka P. - również  Brawo! i Gratulacje! W nagrodę dzieci otrzymały piękne...

Kategoria: Konkursy
Data dodania: 2021-11-25 13:13:16
 

Szanowni Państwo.
Bezpieczeństwo Państwa danych osobowych jest dla Nas niezwykle ważne.

Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE L z 2016 r. Nr 119, s.1) informuję, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest Przedszkole nr 2 z siedzibą w Radzionkowie, Pl. Jana Pawła II nr 6
  2. W celu ochrony Państwa danych osobowych wyznaczono Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Adamczyk, z którym możesz się skontaktować, w sprawach ochrony danych, pisząc na adres email inspektor1@odocn.pl lub na adres siedziby przedszkola.
  3. Celem jest przetwarzanie danych w zakresie niezbędnym do wypełniania obowiązków ciążących na administratorze.
  4. Zebrane dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla prawidłowej realizacji celów i zadań ciążących na administratorze.
  5. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia.
  6. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest obowiązkowe na podstawie przepisów prawa, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości korzystania z usług przedszkola.
  8. Ze względu na ochronę danych osobowych właścicielem oraz administratorem zdjęć i filmów udostępnionych na naszej przedszkolnej stronie oraz grupowych facebookach jest Przedszkole nr 2 w Radzionkowie. W związku z tym bez odpowiedniego zezwolenia administratora nie ma zgody na udostępnianie oraz kopiowanie publikowanych zdjęć przez inne instytucje oraz osoby prywatne.
  9. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.
Akceptuje