bip - biluletyn informacji publicznej rodo zatrzymac-smog standardy-ochrony-maloletnich

Dzieci z grupy „Krasnoludki” w ramach zajęć z Wirusoochrony dowiedziały się co to są wirusy i jak łatwo można je sobie przekazać. Krasnoludki poznały etapy mycia rąk, a dzięki eksperymentowi z brokatem utwierdziły się w tym, że mycie rąk jest bardzo ważne.  

Kategoria: Wirusoochrona
Data dodania: 2022-12-04 11:31:29

W okresie jesienno-zimowym, gdy jesteśmy bardzo narażeni na wirusy i bakterie w grupie "Tęczowych Ludków" przeprowadzono zajęcia dotyczące dbania o zdrowie. Dzieci nauczyły się piosenki o myciu rąk, w której ćwiczyliśmy etapy mycia dłoni. Wysłuchały również bajki o Brudasku, który nie dbał o swoją higienę i dowiedziały się jakie poniósł...

Kategoria: Wirusoochrona
Data dodania: 2022-12-01 16:36:12

#wirusoochrona to akcja informacyjno-edukacyjna Śląskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego, w której bierzemy udział. Podczas zajęć dzieci przypomniały i utrwaliły sobie podstawowe zasady higieny i unikania zachorowań. "Brudne rączki Wojtusia" to krótkie opowiadanie z cyklu "Wirusowy alarm", wydawnictwa Greg, którym...

Kategoria: Wirusoochrona
Data dodania: 2022-11-30 18:39:09

W ramach akcji wirusoochrony dzieci z grupy Gromadka Puchatka przypomniały sobie jak dbać o higienę i co należy zrobić, gdy jesteśmy chorzy. Pani Kasia wspólnie z dziećmi przeprowadziła eksperyment z mydłem i pieprzem i utrwaliła etapy mycia rąk.

Kategoria: Wirusoochrona
Data dodania: 2022-11-27 14:30:34

W ramach zajęć z "Wirusoochrony", Jagódki brały udział w eksperymencie sprawdzającym w jaki sposób bakterie i wirusy przenoszą się i sprawiają, że chorujemy, przetestowały środki do higieny, przypomniały sobie sposoby dbania o siebie i swoją higienę i opowiedziały historię o "Zasmarkanym Stasiu i zdrowej Marysi".  

Kategoria: Wirusoochrona
Data dodania: 2022-11-24 17:58:48
 

Szanowni Państwo.
Bezpieczeństwo Państwa danych osobowych jest dla Nas niezwykle ważne.

Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE L z 2016 r. Nr 119, s.1) informuję, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest Przedszkole nr 2 z siedzibą w Radzionkowie, Pl. Jana Pawła II nr 6
  2. W celu ochrony Państwa danych osobowych wyznaczono Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Adamczyk, z którym możesz się skontaktować, w sprawach ochrony danych, pisząc na adres email inspektor1@odocn.pl lub na adres siedziby przedszkola.
  3. Celem jest przetwarzanie danych w zakresie niezbędnym do wypełniania obowiązków ciążących na administratorze.
  4. Zebrane dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla prawidłowej realizacji celów i zadań ciążących na administratorze.
  5. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia.
  6. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest obowiązkowe na podstawie przepisów prawa, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości korzystania z usług przedszkola.
  8. Ze względu na ochronę danych osobowych właścicielem oraz administratorem zdjęć i filmów udostępnionych na naszej przedszkolnej stronie oraz grupowych facebookach jest Przedszkole nr 2 w Radzionkowie. W związku z tym bez odpowiedniego zezwolenia administratora nie ma zgody na udostępnianie oraz kopiowanie publikowanych zdjęć przez inne instytucje oraz osoby prywatne.
  9. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.
Akceptuje