bip - biluletyn informacji publicznej rodo zatrzymac-smog koordynator-dostepnosci

Dzieci z grupy Marynarzy w ramach Akcji Wirusoochrony wysłuchały wiersza pt.:"Katar" J. Brzechwy. Dzięki przeprowadzonemu eksperymentowi z wodą i brokatem, dowiedziały się w jaki sposób roznoszą się zarazki. Dzieci utrwaliły schemat mycia rąk i rozwiązywały zagadki dotyczące środków higieny osobistej.    

Data dodania: 2022-04-03 09:54:17

Dzieci z grupy Żabki uczestniczyły w zajęciach dotyczących zdrowia oraz profilaktyki z nim związanej. Zaprezentowały etapy mycia rąk, przypomniały zasady zdrowego stylu życia, oraz rolę szczepień, które są istotne w profilaktyce zdrowia.

Data dodania: 2022-03-28 20:58:22

Dzieci z grupy Słoneczka uczestniczyły w zajęciach dotyczących ogólnie pojętego zdrowia, przypomniały sobie etapy mycia rąk, podstawy dbania o higienę osobistą, zasady zdrowego stylu życia oraz sposoby unikania wirusów, a także dbania o higienę jamy ustnej.

Data dodania: 2022-03-28 20:51:50

W poniedziałek tj. 14 marca  2022 r. w grupie Myszki odbyło się zajęcia z zakresu wirusoochrony. Najpierw dzieci wysłuchały wiersza pt. "Recepta na zdrowie" Elżbiety Marii Minczakiewicz. Po wysłuchaniu utworu odpowiadały swobodnie na pytanie dotyczące wiersza. Następnie "Myszki" siedząc na dywanie prezentowały utrwalone etapy mycia rąk; oglądając obrazki o...

Data dodania: 2022-03-28 19:29:32

W trakcie zajęć Tęczowe Ludki przypomniały sobie schemat mycia rąk śpiewając piosenkę "Umyć ręce". Następnie dzieci mogły przekonać się jak ważne jest mycie rąk dzięki eksperymentowi z brokatem. Chętne dzieci mogły uścisnąć dłoń nauczyciela posypaną brokatem i dostrzegły jak przekazywane są bakterie i wirusy. Prawdziwą siłę mydła przedszkolacy dostrzegli...

Data dodania: 2022-03-27 09:48:32
 

Szanowni Państwo.
Bezpieczeństwo Państwa danych osobowych jest dla Nas niezwykle ważne.

Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE L z 2016 r. Nr 119, s.1) informuję, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest Przedszkole nr 2 z siedzibą w Radzionkowie, Pl. Jana Pawła II nr 6
  2. W celu ochrony Państwa danych osobowych wyznaczono Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Adamczyk, z którym możesz się skontaktować, w sprawach ochrony danych, pisząc na adres email inspektor1@odocn.pl lub na adres siedziby przedszkola.
  3. Celem jest przetwarzanie danych w zakresie niezbędnym do wypełniania obowiązków ciążących na administratorze.
  4. Zebrane dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla prawidłowej realizacji celów i zadań ciążących na administratorze.
  5. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia.
  6. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest obowiązkowe na podstawie przepisów prawa, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości korzystania z usług przedszkola.
  8. Ze względu na ochronę danych osobowych właścicielem oraz administratorem zdjęć i filmów udostępnionych na naszej przedszkolnej stronie oraz grupowych facebookach jest Przedszkole nr 2 w Radzionkowie. W związku z tym bez odpowiedniego zezwolenia administratora nie ma zgody na udostępnianie oraz kopiowanie publikowanych zdjęć przez inne instytucje oraz osoby prywatne.
  9. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.
Akceptuje