bip - biluletyn informacji publicznej rodo zatrzymac-smog koordynator-dostepnosci
Galeria Zdjęć

Do w/w konkursu w przedszkolu przygotowali swoje utwory w gwarze śląskiej z grupy SŁONECZEK: Małgosia, Laura i Emilka, z grupy ŻABEK: Zosia, z BIEDRONEK: Bartek, Jasiu i Alan. W przedszkolu dzieci recytowały wiersze w obecności wicedyrektor, pani Agnieszki oraz pani Gabrysi za udział otrzymały drobny upominek oraz Dyplom. Jury do drugiego etapu wytypowało: Małgosię, Bartka oraz...

Kategoria: Rok szk. 2020/2021
Data dodania: 2021-02-21 20:12:12

Miło nam poinformować,  że dzieci z grupy Żabki znalazły się wśród wybranych w Ogólnopolskim Konkursie z serii "Przygody Fajniaków", organizowany przez sieć sklepów Biedronka. W ramach konkursu przeprowadzono zajęcia związane  jednym z żywiołów - wspólnie wybraliśmy wodę; przeprowadzaliśmy doświadczenia,  omawialiśmy...

Kategoria: Rok szk. 2020/2021
Data dodania: 2021-02-14 19:37:07

Z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci przygotowały krótki występ,  w trakcie którego recytowały wierszyki, prezentowały swoje umiejętności taneczne, a na koniec każdy opowiadał za co kocha swoje babcie i dziadków. Dzieci nie zapomniały także o upominkach i przygotowały własnoręcznie wykonane obrazki oprawione w ramki.

Kategoria: Rok szk. 2020/2021
Data dodania: 2021-02-14 19:27:46

Grupa „Biedronki” z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka przygotowała dla swoich kochanych dziadków niespodzianki. Pierwszą niespodzianką był układ taneczny do pastorałki „Cicho, cicho na paluszkach”, następnie zaśpiewały „Sto Lat”. Podczas zajęć plastycznych wykonywały kartki z życzeniami dla każdej babuni i każdego dziadziusia. Każdą...

Kategoria: Rok szk. 2020/2021
Data dodania: 2021-02-08 21:35:57

Tematyka Babci i Dziadka to cały tydzień przygotowań i zabaw oraz zadań związanych z tematem ukochanych osób w życiu małych dzieci, jakimi są właśnie babcia i dziadek. SŁONECZKA malowały portrety babć i dziadków, które zostały wysłane on-line rodzicom. Zadaniem rodziców było rozpoznać prace swojego dziecka. Dzieci przygotowywały również...

Kategoria: Rok szk. 2020/2021
Data dodania: 2021-02-01 22:07:17
 

Szanowni Państwo.
Bezpieczeństwo Państwa danych osobowych jest dla Nas niezwykle ważne.

Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE L z 2016 r. Nr 119, s.1) informuję, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest Przedszkole nr 2 z siedzibą w Radzionkowie, Pl. Jana Pawła II nr 6
  2. W celu ochrony Państwa danych osobowych wyznaczono Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Adamczyk, z którym możesz się skontaktować, w sprawach ochrony danych, pisząc na adres email inspektor1@odocn.pl lub na adres siedziby przedszkola.
  3. Celem jest przetwarzanie danych w zakresie niezbędnym do wypełniania obowiązków ciążących na administratorze.
  4. Zebrane dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla prawidłowej realizacji celów i zadań ciążących na administratorze.
  5. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia.
  6. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest obowiązkowe na podstawie przepisów prawa, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości korzystania z usług przedszkola.
  8. Ze względu na ochronę danych osobowych właścicielem oraz administratorem zdjęć i filmów udostępnionych na naszej przedszkolnej stronie oraz grupowych facebookach jest Przedszkole nr 2 w Radzionkowie. W związku z tym bez odpowiedniego zezwolenia administratora nie ma zgody na udostępnianie oraz kopiowanie publikowanych zdjęć przez inne instytucje oraz osoby prywatne.
  9. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.
Akceptuje