bip - biluletyn informacji publicznej rodo zatrzymac-smog koordynator-dostepnosci
Galeria Zdjęć

Gry i zabawy integracyjne, życzenia wszelkiej pomyślności i drobne upominki - tak Dzień Chłopaka świętowały dzieci w oddziałach przedszkolnych. 

Data dodania: 2022-10-02 09:52:04

We wrześniu gościliśmy w przedszkolu policjantów, którzy przypomnieli dzieciom o zasadach bezpieczeństwa w przedszkolu, domu i w ruchu drogowym. Dzieci odwiedził także Sznupek, czyli maskotka śląskiej policji. Po pogadance dzieci miały okazję wsiąść do radiowozu, a także z bliska zobaczyć sprzęt policyjny.

Data dodania: 2022-10-01 14:57:13
Data dodania: 2022-10-01 14:53:31

Pogoda niestety pokrzyżowała zaplanowany na 26 września Piknik Integracyjny połączony z Pasowaniem na Przedszkolaka, dlatego główna uroczystość, czyli wykonanie piosenki "Dzisiaj jestem pasowany" zostało przeniesione do sali. Nowe dzieci, które dopiero rozpoczęły przygodę z przedszkolem otrzymały pasowanie, a pozostali "weterani" wspierali młodszych. Oprócz...

Data dodania: 2022-09-28 17:28:50

W dniu 20 września obchodziliśmy bardzo ważne święto – Dzień Przedszkolaka.  Z tej okazji zorganizowano wiele atrakcji m.in. balonową zabawę, fotobudkę. Dzieci dołączyły także do wyzwania DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA -  https://facebook.com/events/s/wyzwanie-dzien-przedszkolaka/3290667181186541/

Data dodania: 2022-09-23 16:44:02
 

Szanowni Państwo.
Bezpieczeństwo Państwa danych osobowych jest dla Nas niezwykle ważne.

Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE L z 2016 r. Nr 119, s.1) informuję, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest Przedszkole nr 2 z siedzibą w Radzionkowie, Pl. Jana Pawła II nr 6
  2. W celu ochrony Państwa danych osobowych wyznaczono Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Adamczyk, z którym możesz się skontaktować, w sprawach ochrony danych, pisząc na adres email inspektor1@odocn.pl lub na adres siedziby przedszkola.
  3. Celem jest przetwarzanie danych w zakresie niezbędnym do wypełniania obowiązków ciążących na administratorze.
  4. Zebrane dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla prawidłowej realizacji celów i zadań ciążących na administratorze.
  5. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia.
  6. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest obowiązkowe na podstawie przepisów prawa, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości korzystania z usług przedszkola.
  8. Ze względu na ochronę danych osobowych właścicielem oraz administratorem zdjęć i filmów udostępnionych na naszej przedszkolnej stronie oraz grupowych facebookach jest Przedszkole nr 2 w Radzionkowie. W związku z tym bez odpowiedniego zezwolenia administratora nie ma zgody na udostępnianie oraz kopiowanie publikowanych zdjęć przez inne instytucje oraz osoby prywatne.
  9. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.
Akceptuje