bip - biluletyn informacji publicznej rodo zatrzymac-smog
Galeria Zdjęć

Zapraszamy do podziwiania naszych fotek

Data dodania: 2020-04-07 01:15:02

PSZCZÓŁKI poznawały i obserwowały wiosenne zjawiska atmosferyczne, wykonywały eksperymenty i doświadczenia. Uczestniczyły w gimnastyce online oraz stworzyły w swoich domach „Domowy tor przeszkód”. Wykonały masę aksamitną i grę słuchowe memory. Rodzice zorganizowali „kącik wymiany przepisów kulinarnych", na których wymieniają się...

Data dodania: 2020-04-03 22:18:08

Biedronki nie próżnują! Czas w domu spędzają bardzo aktywnie - wykonując zadania, eksperymenty, prace plastyczne, śpiewając piosenki i ucząc się wierszyków. Dzieci opanowały również umiejętność wiązania sznurowadeł. Na zdjęciach można zobaczyć, że wcale się nie nudzą, a niektórzy do zabaw i ćwiczeń angażują nawet swoich czworonożnych...

Data dodania: 2020-04-03 00:32:57

aktywnie pracuja, wykonująć rózne zadania i ćwiczenia oraz sadząc i siejąc wiosenne roślinki

Data dodania: 2020-04-02 01:16:15

spędzają czas w domu - zapraszamy do fotorelacji

Data dodania: 2020-04-02 00:58:16
 

Szanowni Państwo.
Bezpieczeństwo Państwa danych osobowych jest dla Nas niezwykle ważne.

Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE L z 2016 r. Nr 119, s.1) informuję, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest Przedszkole nr 2 z siedzibą w Radzionkowie, Pl. Jana Pawła II nr 6
  2. W celu ochrony Państwa danych osobowych wyznaczono Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Adamczyk, z którym możesz się skontaktować, w sprawach ochrony danych, pisząc na adres email inspektor1@odocn.pl lub na adres siedziby przedszkola.
  3. Celem jest przetwarzanie danych w zakresie niezbędnym do wypełniania obowiązków ciążących na administratorze.
  4. Zebrane dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla prawidłowej realizacji celów i zadań ciążących na administratorze.
  5. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia.
  6. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest obowiązkowe na podstawie przepisów prawa, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości korzystania z usług przedszkola.
  8. Ze względu na ochronę danych osobowych właścicielem oraz administratorem zdjęć i filmów udostępnionych na naszej przedszkolnej stronie oraz grupowych facebookach jest Przedszkole nr 2 w Radzionkowie. W związku z tym bez odpowiedniego zezwolenia administratora nie ma zgody na udostępnianie oraz kopiowanie publikowanych zdjęć przez inne instytucje oraz osoby prywatne.
  9. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.
Akceptuje