bip - biluletyn informacji publicznej rodo
Galeria Zdjęć

W ramach współpracy z Liceum Ogólnokształcącym dzieci brały udział w prelekcji prowadzonej przez licealistów dotyczącej Ekologii. W trakcie w/w prelekcji przedszkolacy utrwalili sobie nazwy środowisk przyrodniczych jak: las, pole, łąka itp. Następnie poznali terminy jak: EKOLOGIA, RECYKLIN, ODPADY a następnie działania związane z ochroną środowiska poprzez:...

Data dodania: 2019-03-16 23:13:17

W ramach zimowego kodowania układaliśmy sudoku zimowe na macie na dywanie oraz graliśmy w kolejne poziomy gry Scottie Go! Układaliśmy również śnieżynkę, a właściwie jej symetrię na macie oraz indywidualnie na kartach pracy przy stolikach. Skupienie na twarzach oraz radość z wykonania zadania mówią same za siebie- dzieci zadowolone z zajęć:)

Data dodania: 2019-03-06 13:50:00

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia w ramach kodowania układaliśmy rytmy świąteczne oraz udało nam się ułożyć świąteczne sudoku.

Data dodania: 2019-03-06 13:44:57

Kodowanie na dywanie z okazji Barborki- zakodowalismy czako górnicze

Data dodania: 2019-03-06 13:32:50

serdeczne życzenia...", czyli święto babć i dziadków w Przedszkolu. Przedszkolacy przygotowali dla gości wiele niespodzianek. Dzieci śpiewały piosenki, recytowały wiersze oraz tańczyły.

Data dodania: 2019-02-18 11:18:37
 

Szanowni Państwo.
Bezpieczeństwo Państwa danych osobowych jest dla Nas niezwykle ważne.

Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE L z 2016 r. Nr 119, s.1) informuję, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest Przedszkole nr 2 z siedzibą w Radzionkowie, Pl. Jana Pawła II nr 6
  2. W celu ochrony Państwa danych osobowych wyznaczono Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Adamczyk, z którym możesz się skontaktować, w sprawach ochrony danych, pisząc na adres email inspektor1@odocn.pl lub na adres siedziby przedszkola.
  3. Celem jest przetwarzanie danych w zakresie niezbędnym do wypełniania obowiązków ciążących na administratorze.
  4. Zebrane dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla prawidłowej realizacji celów i zadań ciążących na administratorze.
  5. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia.
  6. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest obowiązkowe na podstawie przepisów prawa, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości korzystania z usług przedszkola.
  8. Ze względu na ochronę danych osobowych właścicielem oraz administratorem zdjęć i filmów udostępnionych na naszej przedszkolnej stronie oraz grupowych facebookach jest Przedszkole nr 2 w Radzionkowie. W związku z tym bez odpowiedniego zezwolenia administratora nie ma zgody na udostępnianie oraz kopiowanie publikowanych zdjęć przez inne instytucje oraz osoby prywatne.
  9. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.
Akceptuje