bip - biluletyn informacji publicznej rodo zatrzymac-smog koordynator-dostepnosci
Galeria Zdjęć

W Dniu Przedszkolaka dzieci z grup "Marynarze", "Tęczowe Ludki" i "Gromadka Puchatka" wspólnie bawiły się w rytmie muzyki, brały udział w grach i zabawach integracyjnych, a na koniec zostały odznaczone medalami. 

Data dodania: 2021-09-22 15:50:24

W tym ważnym dniu nasze "Pszczółki" przypomniały sobie, co to znaczy być Przedszkolakiem, brały udział w grach i zabawach integracyjnych, a także przeżyły swoją pierwszą sesję zdjęciową w fotobudce.

Data dodania: 2021-09-22 15:46:25

Dzisiaj w naszym przedszkolu obchodziliśmy niezwykłe święto - „Dzień Przedszkolaka. „Dzisiejszy dzień nasze Krasnoludki spędziły na wielu zabawach muzyczno – ruchowych. Zabawy balonami, układanie mega puzzli to, to co dzieci uwielbiają. Dodatkowo każde dziecko otrzymało medal dla Super Przedszkolaka.

Data dodania: 2021-09-22 15:40:09

15 września w ramach projektu edukacyjnego "Zabawa sztuką" - obchodziliśmy Dzień Kropki. Chcąc dowiedzieć się skąd wzięło się to święto zapoznaliśmy się z historią Vashti i jej kropek. Przy okazji oglądania bajki "The dot" postanowiliśmy porozmawiać o swoich talentach. Oprócz tego stworzyliśmy grę planszową z różnymi zadaniami do wykonania, a...

Data dodania: 2021-09-22 15:31:38

"Chmurki" świętowały Ogólnopolskie Dzień Przedszkolaka przez wspólną zabawę i gry aktywizujące całą grupę. Wspólnie wykonały i ozdobiły makietę naszego przedszkola, oraz "czarowały kropki".

Data dodania: 2021-09-21 22:03:20
 

Szanowni Państwo.
Bezpieczeństwo Państwa danych osobowych jest dla Nas niezwykle ważne.

Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE L z 2016 r. Nr 119, s.1) informuję, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest Przedszkole nr 2 z siedzibą w Radzionkowie, Pl. Jana Pawła II nr 6
  2. W celu ochrony Państwa danych osobowych wyznaczono Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Adamczyk, z którym możesz się skontaktować, w sprawach ochrony danych, pisząc na adres email inspektor1@odocn.pl lub na adres siedziby przedszkola.
  3. Celem jest przetwarzanie danych w zakresie niezbędnym do wypełniania obowiązków ciążących na administratorze.
  4. Zebrane dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla prawidłowej realizacji celów i zadań ciążących na administratorze.
  5. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia.
  6. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest obowiązkowe na podstawie przepisów prawa, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości korzystania z usług przedszkola.
  8. Ze względu na ochronę danych osobowych właścicielem oraz administratorem zdjęć i filmów udostępnionych na naszej przedszkolnej stronie oraz grupowych facebookach jest Przedszkole nr 2 w Radzionkowie. W związku z tym bez odpowiedniego zezwolenia administratora nie ma zgody na udostępnianie oraz kopiowanie publikowanych zdjęć przez inne instytucje oraz osoby prywatne.
  9. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.
Akceptuje