bip - biluletyn informacji publicznej rodo zatrzymac-smog standardy-ochrony-maloletnich
Galeria Zdjęć

Dzieci z grupy "Stokrotki" w ramach tematyki tygodnia: Dbam o zdrowie, wzięły udział w zajęciach sportowych prowadzonych przez uczennicę klasy o profilu pedagogicznym z Liceum Ogólnokształcącego w Radzionkowie. Zajęcia oprócz ruchu miały na celu uzmysłowić dzieciom jak dbać o zdrowie.  W ramach zajęć odbyła się pogadanka o zdrowym trybie życia, rozgrzewka...

Data dodania: 2024-01-21 12:57:56

Wigilia w przedszkolu to obiad z tradycyjnymi potrawami, sianko pod obrusem, dzielenie się opłatkiem, śpiewanie kolęd, a także prezenty pod choinką. 

Data dodania: 2024-01-06 19:38:35

W dniu 18 grudnia, tuż przed świętami odbyły się zajęcia otwarte w grupie "Stokrotki". Rodzice mieli okazję zobaczyć jak dzieci radzą sobie w różnych zabawach i zadaniach. Zajęcia opierały się o tematykę tradycji świątecznych, a w szczególności o zwyczaj wysyłania kartek świątecznych. Dzieci wraz z przybyłymi gośćmi brali udział w zabawach przy muzyce...

Data dodania: 2024-01-06 19:36:04

Grudzień to miesiąc świątecznych przygotowań, a jedną z form jest doroczne przedstawienie świąteczne w wykonaniu naszych przedszkolaków. Były kolędy, tańce, recytacje, płacz i śmiech, a przede wszystkim wspólne spędzenie przedświątecznego czasu.

Data dodania: 2023-12-24 15:00:17

19 grudnia, 6-latki, wzięły udział w świątecznych warsztatach organizowanych przez uczniów Liceum Ogólnokształcącego w Radzionkowie. Podczas warsztatów dzieci miały okazję wziąć udział w wielu zadaniach i aktywnościach m.in.: rzut bombką do celu, skoki w workach, pisanie listu do Mikołaja. Przedszkolaki korzystały również z wielu atrakcji...

Data dodania: 2023-12-20 20:53:37
 

Szanowni Państwo.
Bezpieczeństwo Państwa danych osobowych jest dla Nas niezwykle ważne.

Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE L z 2016 r. Nr 119, s.1) informuję, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest Przedszkole nr 2 z siedzibą w Radzionkowie, Pl. Jana Pawła II nr 6
  2. W celu ochrony Państwa danych osobowych wyznaczono Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Adamczyk, z którym możesz się skontaktować, w sprawach ochrony danych, pisząc na adres email inspektor1@odocn.pl lub na adres siedziby przedszkola.
  3. Celem jest przetwarzanie danych w zakresie niezbędnym do wypełniania obowiązków ciążących na administratorze.
  4. Zebrane dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla prawidłowej realizacji celów i zadań ciążących na administratorze.
  5. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia.
  6. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest obowiązkowe na podstawie przepisów prawa, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości korzystania z usług przedszkola.
  8. Ze względu na ochronę danych osobowych właścicielem oraz administratorem zdjęć i filmów udostępnionych na naszej przedszkolnej stronie oraz grupowych facebookach jest Przedszkole nr 2 w Radzionkowie. W związku z tym bez odpowiedniego zezwolenia administratora nie ma zgody na udostępnianie oraz kopiowanie publikowanych zdjęć przez inne instytucje oraz osoby prywatne.
  9. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.
Akceptuje