bip - biluletyn informacji publicznej rodo zatrzymac-smog koordynator-dostepnosci
Galeria Zdjęć

Dzieci z grup "Jagódki" i "Marynarze" z dumą zaprezentowały rodzicom historię śnieżynek, bałwanków i zwierzątek, które udają się na daleką północ w poszukiwaniu świątecznej choinki, po drodze spotykają wróżki i elfy, a o pomoc proszą samego Świętego Mikołaja. Rodzice nie kryli wzruszenia, zwłaszcza, że to pierwsze po bardzo długiej,...

Data dodania: 2023-01-12 18:57:24

W dniu 04.01. w grupie Biedronki odbyły się kolejne zajęcia prowadzone przez uczennicę Liceum Ogólnokształcącego z klasy o profilu pedagogicznym. "Płynie czas" to temat zajęć, podczas których dzieci utrwaliły pory roku i charakterystyczne dla nich cechy, a także miesiące. Na zakończenie dzieci wykonały pracę plastyczną p.t. "Drzewa w czterech porach roku". Dzieci...

Data dodania: 2023-01-08 11:03:03

W dniu 22.12. w naszych oddziałach odbyła się wspólna Wigilia. Na dzieci czekał pięknie udekorowany stół i świąteczny obiad z tradycyjnymi potrawami. Przy dźwięku kolęd wszyscy, Panie i dzieci, życzyli sobie Wesołych i Zdrowych Świat Bożego Narodzenia. Dzieci odwiedziła również Pani dyrektor, która wręczyła dzieciom słodki upominek. W naszych...

Data dodania: 2023-01-02 19:53:13

21 grudnia dzieci z oddziałów przy placu Jana Pawła II zebrały się, aby wspólnie zjeść wigilijny obiad, podczas którego składaliśmy sobie świąteczne życzenia. Po przepysznym obiedzie odbyło się wspólne kolędowanie, a następnie dzieci w swoich salach znalazły pod choinkami słodkie podarunki od Dzieciątka. 

Data dodania: 2022-12-30 14:54:25

Od 1 grudnia Pszczółki każdego dnia realizowały zadania z kalendarza adwentowego i odliczały dni do Świąt Bożego Narodzenia. Część zadań wykonywały w przedszkolu, a drugą połowę w domu wspólnie z rodzicami. W przedszkolu m.in. dekorowaliśmy pierniczki, ubieraliśmy choinkę, robiliśmy prezenty świąteczne dla rodziców.  Natomiast...

Data dodania: 2022-12-30 14:42:49
 

Szanowni Państwo.
Bezpieczeństwo Państwa danych osobowych jest dla Nas niezwykle ważne.

Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE L z 2016 r. Nr 119, s.1) informuję, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest Przedszkole nr 2 z siedzibą w Radzionkowie, Pl. Jana Pawła II nr 6
  2. W celu ochrony Państwa danych osobowych wyznaczono Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Adamczyk, z którym możesz się skontaktować, w sprawach ochrony danych, pisząc na adres email inspektor1@odocn.pl lub na adres siedziby przedszkola.
  3. Celem jest przetwarzanie danych w zakresie niezbędnym do wypełniania obowiązków ciążących na administratorze.
  4. Zebrane dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla prawidłowej realizacji celów i zadań ciążących na administratorze.
  5. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia.
  6. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest obowiązkowe na podstawie przepisów prawa, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości korzystania z usług przedszkola.
  8. Ze względu na ochronę danych osobowych właścicielem oraz administratorem zdjęć i filmów udostępnionych na naszej przedszkolnej stronie oraz grupowych facebookach jest Przedszkole nr 2 w Radzionkowie. W związku z tym bez odpowiedniego zezwolenia administratora nie ma zgody na udostępnianie oraz kopiowanie publikowanych zdjęć przez inne instytucje oraz osoby prywatne.
  9. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.
Akceptuje