bip - biluletyn informacji publicznej rodo zatrzymac-smog koordynator-dostepnosci
Galeria Zdjęć

Z okazji Święta Konstytucji 3 Maja, przedszkolacy z grup 5 i 6 letnich w czasie Apelu Patriotycznego odśpiewali Mazurek Dąbrowskiego oraz recytowali wiersz "Kto ty jesteś?". Następie dzieci wspólnie oglądały film o symbolach narodowych Polski oraz o historii powstanie państwa polskiego.

Data dodania: 2022-05-04 00:31:46

W ostatni piątek przed zbliżająym się długim weekendem majowym dzieci z młodszych grup w oddziałach w P2 zebrały się na wspólnym apelu, podczas którego - ubrane na galowo, wysłuchały wiersza nawiązującego do Święta Konstytucji, a następnie odśpiewały hymn. 

Data dodania: 2022-04-29 13:40:26

W grupie "SŁONECZKA" zajęcia otwarte o tematyce ekologiczno-wiosenno-przyrodniczej odbyły się w piątek z okazji DNIA ZIEMI. Dla swoich bliskich dzieci przygotowały „EKOLOGICZNE NIESPODZIANKI”. Dzieci demonstrowały swoje umiejętności z zakresu ochrony środowiska np. jak trzeba segregować śmieci, ale również umiejętności recytatorskie, wokalne, taneczne oraz z...

Data dodania: 2022-04-26 14:11:26

W piątek 22 kwietnia grupa Myszki obchodziła „Dzień Ziemi”. Po wysłuchaniu opowiadania „Chora Planetka” dzieci dobrze wiedzą, co naszą planetę cieszy, a co zasmuca. Myszki wiedzą co oznacza słowo: recykling, ekolog, segregacja. Znają cztery żywioły. Dzieci segregowały śmieci, odpowiadały na pytania dotyczące mini quizu ekologicznego, w grupach na dużych...

Data dodania: 2022-04-25 14:23:45

W miniony piątek dzieci z grupy "Pszczółki" wiele czasu poświęciły na rozmowach i wykonywaniu zadań związanych z naszym domem, czyli planetą Ziemia. Rozmawialiśmy o tym, w jaki sposób dbać o nasz dom, żebyśmy mogli mieszkać w nim jak najdłużej, stworzyliśmy "Kodeks Ekologa", poznawaliśmy i utrwalaliśmy zasady segregacji śmieci, a także zrobiliśmy burzę...

Data dodania: 2022-04-24 10:21:27
 

Szanowni Państwo.
Bezpieczeństwo Państwa danych osobowych jest dla Nas niezwykle ważne.

Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE L z 2016 r. Nr 119, s.1) informuję, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest Przedszkole nr 2 z siedzibą w Radzionkowie, Pl. Jana Pawła II nr 6
  2. W celu ochrony Państwa danych osobowych wyznaczono Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Adamczyk, z którym możesz się skontaktować, w sprawach ochrony danych, pisząc na adres email inspektor1@odocn.pl lub na adres siedziby przedszkola.
  3. Celem jest przetwarzanie danych w zakresie niezbędnym do wypełniania obowiązków ciążących na administratorze.
  4. Zebrane dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla prawidłowej realizacji celów i zadań ciążących na administratorze.
  5. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia.
  6. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest obowiązkowe na podstawie przepisów prawa, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości korzystania z usług przedszkola.
  8. Ze względu na ochronę danych osobowych właścicielem oraz administratorem zdjęć i filmów udostępnionych na naszej przedszkolnej stronie oraz grupowych facebookach jest Przedszkole nr 2 w Radzionkowie. W związku z tym bez odpowiedniego zezwolenia administratora nie ma zgody na udostępnianie oraz kopiowanie publikowanych zdjęć przez inne instytucje oraz osoby prywatne.
  9. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.
Akceptuje