bip - biluletyn informacji publicznej rodo zatrzymac-smog koordynator-dostepnosci
Galeria Zdjęć

Wizyta Świętego Mikołaja to jeden z niewielu dni w roku, na które dzieci czekają z niecierpliwością. Na szczęście, wszystkie przedszkolaki w P2 mogły odetchnąć z ulgą, ponieważ Mikołaj nie zapomniał o nich i zjawił się z wielkim worem prezentów, którymi obdarował dzieciaki. Te z kolei odwdzięczyły się śpiewaniem piosenek i recytowaniem...

Data dodania: 2022-12-06 22:31:54

Nasza absolwentka Basia B. obecnie uczennica pierwszej klasy Szkoły Podstawowej nr 2 w Radzionkowie czytała dziś opowiadanie „Pracownia Świętego Mikołaja” w grupie Gromadka Puchatka promując czytelnictwo wśród najmłodszych dzieci. Młodsze dzieci uważnie wysłuchały opowiadania, a następnie zaprosiły starszą koleżankę do wspólnej zabawy. Było bardzo...

Data dodania: 2022-12-06 22:29:27

W Dniu Świętego Mikołaja na dzieci czekało wiele niespodzianek - zabawy, tańce i praca plastyczna, ale największą z nich było przedstawienie w C.K.Karolinka pt :„Kopciuszek“. Po powrocie do przedszkola, dzieci odkryły białe ślady..., które prowadziły do kącika świątecznego, były już wtedy pewne, że podczas ich nieobecności w przedszkolu odwiedził je...

Data dodania: 2022-12-06 20:30:29

Nasz gość, pan Kordian, opowiadał dzieciom jak wygląda Jego praca, jakimi narzędziami posługują się górnicy, przybliżył nam etapy wydobywania węgla oraz zaprezentował górniczy galowy strój. Przedszkolaki zadawały Panu górnikowi wiele pytań i z pewnością pogłębiły swoją wiedzę na temat kopalni.

Data dodania: 2022-12-05 17:15:55

W dniu 02.12 w grupie ,,Motylki” obchodziliśmy ,,Dzień górnika”. Dowiedzieliśmy się, gdzie wydobywa się węgiel, oglądaliśmy, jak wygląda węgiel mierzyliśmy czapkę górnika a na koniec zrobiliśmy swoje czapki. ,,Słoneczka” zaprosiły nas też na spotkanie z prawdziwym górnikiem.

Data dodania: 2022-12-04 19:56:14
 

Szanowni Państwo.
Bezpieczeństwo Państwa danych osobowych jest dla Nas niezwykle ważne.

Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE L z 2016 r. Nr 119, s.1) informuję, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest Przedszkole nr 2 z siedzibą w Radzionkowie, Pl. Jana Pawła II nr 6
  2. W celu ochrony Państwa danych osobowych wyznaczono Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Adamczyk, z którym możesz się skontaktować, w sprawach ochrony danych, pisząc na adres email inspektor1@odocn.pl lub na adres siedziby przedszkola.
  3. Celem jest przetwarzanie danych w zakresie niezbędnym do wypełniania obowiązków ciążących na administratorze.
  4. Zebrane dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla prawidłowej realizacji celów i zadań ciążących na administratorze.
  5. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia.
  6. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest obowiązkowe na podstawie przepisów prawa, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości korzystania z usług przedszkola.
  8. Ze względu na ochronę danych osobowych właścicielem oraz administratorem zdjęć i filmów udostępnionych na naszej przedszkolnej stronie oraz grupowych facebookach jest Przedszkole nr 2 w Radzionkowie. W związku z tym bez odpowiedniego zezwolenia administratora nie ma zgody na udostępnianie oraz kopiowanie publikowanych zdjęć przez inne instytucje oraz osoby prywatne.
  9. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.
Akceptuje