bip - biluletyn informacji publicznej rodo zatrzymac-smog koordynator-dostepnosci
Galeria Zdjęć

21 marca obchodzimy Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa, data nie jest przypadkowa i nawiązuje do obecności u tych osób dodatkowego, trzeciego chromosomu w 21 parze, który ma kształt właśnie skarpetki.  Całym przedszkolem dołączyliśmy do akcji  „Wyjątkowa skarpetka” organizowanej przez Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjno...

Data dodania: 2023-03-22 20:34:17

Młodsze przedszkolaki z oddziałów w P2 wzięły udział w zajęciach oraz grach i zabawach integracyjnych, podczas których z pełną pompą powitały nadejście długo wyczekiwanej WIOSNY. Wcześniej wszystkie grupy przygotowywały swoje Marzanny, które można podziwiać w przedszkolnej szatni.

Data dodania: 2023-03-22 20:27:40

Wszystkie grupy z oddziałów w SP1 przyłączyły się do pochodu z okazji pierwszego dnia wiosny. Każda grupa zaprezentowała swoją marzannę, a w przedszkolnej szatni można podziwiać je z bliska.  

Data dodania: 2023-03-21 20:03:15

21 marzec to także Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa, data nie jest przypadkowa i nawiązuje do obecności u tych osób dodatkowego, trzeciego chromosomu w 21 parze, który ma kształt właśnie skarpetki.  Całym przedszkolem dołączyliśmy do akcji  „Wyjątkowa skarpetka” organizowanej przez Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjno...

Data dodania: 2023-03-21 19:46:41

Irlandzkie święto narodowe tak popularne na zielonej wyspie, jak nasze święta Bożego Narodzenia czy Wielkiej Nocy. Święto to jest jeszcze mało znane w Polsce, ale swą radością i zabawą zaraża coraz więcej ludzi. Dzień Św. Patryka kojarzony jest z wszechobecną zielenią, koniczynkami oraz wróżkami Leprekonami, które chodzą po świecie pod postacią staruszka o...

Data dodania: 2023-03-17 18:07:56
 

Szanowni Państwo.
Bezpieczeństwo Państwa danych osobowych jest dla Nas niezwykle ważne.

Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE L z 2016 r. Nr 119, s.1) informuję, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest Przedszkole nr 2 z siedzibą w Radzionkowie, Pl. Jana Pawła II nr 6
  2. W celu ochrony Państwa danych osobowych wyznaczono Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Adamczyk, z którym możesz się skontaktować, w sprawach ochrony danych, pisząc na adres email inspektor1@odocn.pl lub na adres siedziby przedszkola.
  3. Celem jest przetwarzanie danych w zakresie niezbędnym do wypełniania obowiązków ciążących na administratorze.
  4. Zebrane dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla prawidłowej realizacji celów i zadań ciążących na administratorze.
  5. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia.
  6. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest obowiązkowe na podstawie przepisów prawa, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości korzystania z usług przedszkola.
  8. Ze względu na ochronę danych osobowych właścicielem oraz administratorem zdjęć i filmów udostępnionych na naszej przedszkolnej stronie oraz grupowych facebookach jest Przedszkole nr 2 w Radzionkowie. W związku z tym bez odpowiedniego zezwolenia administratora nie ma zgody na udostępnianie oraz kopiowanie publikowanych zdjęć przez inne instytucje oraz osoby prywatne.
  9. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.
Akceptuje