bip - biluletyn informacji publicznej rodo zatrzymac-smog koordynator-dostepnosci

W piątek dzieci z grupy "Marynarze" wybrały się do Miejskiej Publicznej Biblioteki w Radzionkowie. Dzieci podczas zajęć miały okazję zobaczyć, jak wygląda biblioteka, poszerzyły także swoją wiedzę dotyczącą zasad działania biblioteki i pracy pań bibliotekarek.

Data dodania: 2022-05-15 08:50:40

W marcu Żabki brały udział w zajęciach prowadzonych przez uczennicę Liceum Ogólnokształcącego w Radzionkowie. Dzieci poznały najwazniejsze informacje dotyczące wynalazku jakim jest telefon. Zwieńczeniem zajęć było wykonanie własnych telefonów z papierowych kubków i sznurka

Data dodania: 2022-05-09 12:17:18

Przedszkolacy z nastarszych grup słuchały on-line uważnie słuchały bajkę o uczuciach pt. „Gdzie jesteś, misiu?”. Bajka opowiadała o słoniku Stefku, który wraz z przyjaciółmi szukał swojego pluszaka. Bajkę specjalnie dla nich nagrała i czytała p. Ola, bibliotekarka, która pracuje w bibliotece w Piekarach Śląskich. Po wysłuchaniu bajki dzieci...

Data dodania: 2022-05-09 12:11:00

12.04.2022 w naszej grupie zaprosiliśmy rodziców/członków rodziny na zajęcia otwarte o tematyce wielkanocnej. Wspólnie rozwiązywaliśmy zadania i łamigłówki od wielkanocnego zajączka, tańczyliśmy, oraz wykonaliśmy piękne kolorowe pisanki z włóczki. Na zakończenie zajęć wszystkie Żabki otrzymały piękny prezent :)

Data dodania: 2022-05-09 09:57:15

W czasie trwania Wielkiego Postu został ogłoszony konkurs katechetyczny pt.: „Palma Wielkanocna”. Konkurs polegał na wykonaniu dowolną techniką palmy przypominającej te wykorzystywane podczas Niedzieli palmowej. Celem konkursu było przybliżenie dzieciom obrzędów wielkanocnych. Łącznie złożono 30 prac: 20 z grup starszych znajdujących się w oddziałach sp1 oraz...

Data dodania: 2022-05-04 00:43:07
 

Szanowni Państwo.
Bezpieczeństwo Państwa danych osobowych jest dla Nas niezwykle ważne.

Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE L z 2016 r. Nr 119, s.1) informuję, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest Przedszkole nr 2 z siedzibą w Radzionkowie, Pl. Jana Pawła II nr 6
  2. W celu ochrony Państwa danych osobowych wyznaczono Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Adamczyk, z którym możesz się skontaktować, w sprawach ochrony danych, pisząc na adres email inspektor1@odocn.pl lub na adres siedziby przedszkola.
  3. Celem jest przetwarzanie danych w zakresie niezbędnym do wypełniania obowiązków ciążących na administratorze.
  4. Zebrane dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla prawidłowej realizacji celów i zadań ciążących na administratorze.
  5. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia.
  6. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest obowiązkowe na podstawie przepisów prawa, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości korzystania z usług przedszkola.
  8. Ze względu na ochronę danych osobowych właścicielem oraz administratorem zdjęć i filmów udostępnionych na naszej przedszkolnej stronie oraz grupowych facebookach jest Przedszkole nr 2 w Radzionkowie. W związku z tym bez odpowiedniego zezwolenia administratora nie ma zgody na udostępnianie oraz kopiowanie publikowanych zdjęć przez inne instytucje oraz osoby prywatne.
  9. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.
Akceptuje