bip - biluletyn informacji publicznej rodo zatrzymac-smog koordynator-dostepnosci

Wyrzucanie Przedszkolaków - to wydarzenie, które odbywa się co roku w naszym przedszkolu, dlatego i teraz nie mogło go zabraknąć. Uroczystość przebiegała nieco inaczej niż dotychczas, ale każde dziecko zostało oficjalnie "wyrzucone" z przedszkola, tym samym stając się absolwentem, a zarazem uczniem 1 klasy. Dzieci otrzymały dyplomy i drobne upominki, miały...

Kategoria: Archiwum 2019/2020
Data dodania: 2020-07-12 19:58:26

"Wyrzucanie Starszaków" to tradycja Przedszkola "Pod Topolą" i mimo że w tym roku musiało odbyć się trochę inaczej niż zwykle - nie zabrakło emocji. Dzieci wykonywały zadania, w których udowadniały, że są gotowe, aby ruszyć na podbój szkoły, pozowały w absolwenckich czapkach, a następnie zostały oficjalnie "wyrzucone" z przedszkola. Życzenia powodzenia...

Kategoria: Archiwum 2019/2020
Data dodania: 2020-07-01 16:10:34

MOTYLKI zostały z przedszkola "wyrzucone", a potem obdarowane pamiątkowymi dyplomami ukończenia przedszkola i upominkami. Były podziękowania oraz życzenia powodzenia w klasie I oraz udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji!!!

Kategoria: Archiwum 2019/2020
Data dodania: 2020-07-01 15:45:27

MISIE RATOWNISIE to akcja, która rozpoczęła się w przedszkolu w Dniu Pluszowego Misie. Celem zbiórki pluszaków, które miały trafić do jednostek Straży pożarnej i Pogotowia Ratunkowego i pomagać dzieciom podczas zdarzeń drogowych. Ilość Państwa pluszaków przekroczyła nasze oczekiwania, udało się jednak przekazać ich cześć do polskich...

Kategoria: Archiwum 2019/2020
Data dodania: 2020-03-23 16:17:24

Dnia 21 lutego przedszkolacy z "Przedszkola pod Topolą” wzięli udział w warsztacie pt.: "Biznes kontra smog", który miał na celu promowanie dbałości o środowisko naturalne wśród dzieci i młodzieży

Kategoria: Archiwum 2019/2020
Data dodania: 2020-02-23 22:27:40
 

Szanowni Państwo.
Bezpieczeństwo Państwa danych osobowych jest dla Nas niezwykle ważne.

Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE L z 2016 r. Nr 119, s.1) informuję, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest Przedszkole nr 2 z siedzibą w Radzionkowie, Pl. Jana Pawła II nr 6
  2. W celu ochrony Państwa danych osobowych wyznaczono Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Adamczyk, z którym możesz się skontaktować, w sprawach ochrony danych, pisząc na adres email inspektor1@odocn.pl lub na adres siedziby przedszkola.
  3. Celem jest przetwarzanie danych w zakresie niezbędnym do wypełniania obowiązków ciążących na administratorze.
  4. Zebrane dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla prawidłowej realizacji celów i zadań ciążących na administratorze.
  5. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia.
  6. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest obowiązkowe na podstawie przepisów prawa, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości korzystania z usług przedszkola.
  8. Ze względu na ochronę danych osobowych właścicielem oraz administratorem zdjęć i filmów udostępnionych na naszej przedszkolnej stronie oraz grupowych facebookach jest Przedszkole nr 2 w Radzionkowie. W związku z tym bez odpowiedniego zezwolenia administratora nie ma zgody na udostępnianie oraz kopiowanie publikowanych zdjęć przez inne instytucje oraz osoby prywatne.
  9. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.
Akceptuje