Aktualności » My piszemy

Artykuł ten przedstawia metody, formy i sposoby ich realizacji w zakresie "Edukacji przyrodniczej w przedszkolu"

Data dodania: 12.11.2013, 00:06, dodał(a): Celina Kozioł

„Wiem, na co mam wpływ”

Wszyscy chcemy, aby nasze dzieci dobrze się rozwijały, poszerzały swoje zainteresowania, a w przyszłości stały się dobrymi, mądrymi ludźmi.

Data dodania: 10.11.2013, 21:36, dodał(a): Celina Kozioł

Znajdzieci tu Państwo wiele ciekawych sentencji i cytatów o dzieciach, o których pisali min. Phil Bosmans, Eleonora Roosevelt, św. Augustyn, błogosławiony Jan Paweł II

Data dodania: 15.09.2013, 22:59, dodał(a): Celina Kozioł

Niech się wreszcie każdy dowie
I rozpowie w świecie całym,
Że dziecko to także człowiek,
Tyle, że jeszcze mały.

Data dodania: 15.09.2013, 21:59, dodał(a): Celina Kozioł

Nie psuj mnie. Dobrze wiem, że nie powinienem mieć tego wszystkiego, czego się domagam. To tylko próba sił z mojej strony.

Data dodania: 30.08.2013, 12:02, dodał(a): Celina Kozioł

2. W celu ochrony Państwa danych osobowych wyznaczono Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się skontaktować mailowo pod adresem: iod.przedszkole2radzionkow@gmail.com lub talefonicznie: 32-286-65-32.