bip - biluletyn informacji publicznej
Aktualności » My piszemy

INTEGRACJA NAS WYRÓŻNIA:

Do naszego przedszkola mogą uczęszczać zarówno dzieci pełnosprawne, jak i dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Oferujemy pobyt 
w oddziale integracyjnym, rewalidację indywidualną, wczesne wspomaganie rozwoju oraz inne zajęcia specjalistyczne wynikające z opinii i orzeczeń wydanych przez właściwą poradnie psychologiczno – pedagogiczną.


Kategoria: My piszemy
Data dodania: 20.09.2015, 22:29, dodał(a): Celina Kozioł

III edycja projektu UNICEF „Wszystkie kolory świata”.

KONKURS - na „najbardziej oryginalną laleczkę”.

 

Zbliża się kolejny etap projektu, w którym główną nagrodą jest koncert Ambasadorki Dobrej Woli Unicef - Majki Jeżowskiej w zwycięskiej placówce.


Kategoria: My piszemy
Data dodania: 22.02.2015, 11:47, dodał(a): Celina Kozioł

Artykuł ten przedstawia metody, formy i sposoby ich realizacji w zakresie "Edukacji przyrodniczej w przedszkolu"


Kategoria: My piszemy
Data dodania: 12.11.2013, 00:06, dodał(a): Celina Kozioł

„Wiem, na co mam wpływ”

Wszyscy chcemy, aby nasze dzieci dobrze się rozwijały, poszerzały swoje zainteresowania, a w przyszłości stały się dobrymi, mądrymi ludźmi.


Kategoria: My piszemy
Data dodania: 10.11.2013, 21:36, dodał(a): Celina Kozioł

Znajdzieci tu Państwo wiele ciekawych sentencji i cytatów o dzieciach, o których pisali min. Phil Bosmans, Eleonora Roosevelt, św. Augustyn, błogosławiony Jan Paweł II


Kategoria: My piszemy
Data dodania: 15.09.2013, 22:59, dodał(a): Celina Kozioł
 

Szanowni Państwo.
Bezpieczeństwo Państwa danych osobowych jest dla Nas niezwykle ważne.

Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE L z 2016 r. Nr 119, s.1) informuję, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest Przedszkole nr 2 z siedzibą w Radzionkowie, Pl. Jana Pawła II nr 6
  2. W celu ochrony Państwa danych osobowych wyznaczono Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się skontaktować mailowo pod adresem: iod.przedszkole2radzionkow@gmail.com lub talefonicznie: 32-286-65-32.
  3. Celem jest przetwarzanie danych w zakresie niezbędnym do wypełniania obowiązków ciążących na administratorze.
  4. Zebrane dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla prawidłowej realizacji celów i zadań ciążących na administratorze.
  5. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia.
  6. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest obowiązkowe na podstawie przepisów prawa, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości korzystania z usług przedszkola.
  8. Ze względu na ochronę danych osobowych właścicielem oraz administratorem zdjęć i filmów udostępnionych na naszej przedszkolnej stronie oraz grupowych facebookach jest Przedszkole nr 2 w Radzionkowie. W związku z tym bez odpowiedniego zezwolenia administratora nie ma zgody na udostępnianie oraz kopiowanie publikowanych zdjęć przez inne instytucje oraz osoby prywatne.
  9. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.
Akceptuje