bip - biluletyn informacji publicznej rodo zatrzymac-smog koordynator-dostepnosci
Galeria Zdjęć

W dniu 25.11.2022r.grupa " Gromadka puchatka" uczestniczyła w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim "milutkim przyjacielem". Można było zobaczyć misie małe, średnie, duże, brązowe, białe, niebieskie itd. Wszystkie były śliczne i wyjątkowe. W tym wesołym dniu przedszkolaki czekało wiele atrakcji. Zostały zaproszone do...

Data dodania: 2022-11-25 17:55:47

Dzień Pluszowego Misia "Jagódki" spędziły na wspólnych grach i zabawach integracyjnych: brały udział w misiowych torach przeszkód, przypinały misiowi muszkę z zasłoniętymi oczami, wykonały misiową pracę plastyczną, a także zagrały w misiowe memory, które również ćwiczyło inteligencję emocjonalną dzieci.

Data dodania: 2022-11-25 13:19:25

Pszczółki przez cały ubiegły tydzień uczestniczyły w zajęciach dotyczących misiów i niedźwiedzi. Karmiły misia Zdzisia plastrami miodu, dzięki czemu doskonaliły umiejętność liczenia w zakresie 3; układały puzzle z misiami i zastanawiały się o czym marzą misie, porównywały niedźwiedzie z misiami pluszowymi, chodziły po śladach niedźwiedzia,...

Data dodania: 2022-11-25 13:16:48

W tym tygodniu z okazji „Dnia Kredki”, dzieci z grupy Tęczowe Ludki uważnie wysłuchały piosenki „Kolorowe kredki”, odpowiadały na pytania dotyczące treści utworu; następnie segregowały kredki wg koloru, przeliczały, wskazywały gdzie jest ich najwięcej, gdzie najmniej, a gdzie po równo, po tyle samo; na koniec wszyscy wykonali pracę plastyczną....

Data dodania: 2022-11-25 13:15:10

 Z okazji „Dnia Kredki”, dzieci uważnie wysłuchały piosenki „Kolorowe kredki”, odpowiadały na pytania dotyczące treści utworu; następnie segregowały kredki wg koloru, przeliczały, wskazywały gdzie jest ich najwięcej, gdzie najmniej, a gdzie po równo, po tyle samo; na koniec każdy rozcierał plastelinę wypełniając kontury kredek. Wszyscy...

Data dodania: 2022-11-22 18:46:33
 

Szanowni Państwo.
Bezpieczeństwo Państwa danych osobowych jest dla Nas niezwykle ważne.

Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE L z 2016 r. Nr 119, s.1) informuję, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest Przedszkole nr 2 z siedzibą w Radzionkowie, Pl. Jana Pawła II nr 6
  2. W celu ochrony Państwa danych osobowych wyznaczono Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Adamczyk, z którym możesz się skontaktować, w sprawach ochrony danych, pisząc na adres email inspektor1@odocn.pl lub na adres siedziby przedszkola.
  3. Celem jest przetwarzanie danych w zakresie niezbędnym do wypełniania obowiązków ciążących na administratorze.
  4. Zebrane dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla prawidłowej realizacji celów i zadań ciążących na administratorze.
  5. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia.
  6. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest obowiązkowe na podstawie przepisów prawa, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości korzystania z usług przedszkola.
  8. Ze względu na ochronę danych osobowych właścicielem oraz administratorem zdjęć i filmów udostępnionych na naszej przedszkolnej stronie oraz grupowych facebookach jest Przedszkole nr 2 w Radzionkowie. W związku z tym bez odpowiedniego zezwolenia administratora nie ma zgody na udostępnianie oraz kopiowanie publikowanych zdjęć przez inne instytucje oraz osoby prywatne.
  9. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.
Akceptuje