bip - biluletyn informacji publicznej rodo
Galeria Zdjęć

W dniu 04.10. przedszkole odwiedzili Policjanci, którzy przypomnieli dzieciom zasady bezpiecznego zachowania się w ruchu drogowym. Przybliżyli również jak zachować się w sytuacjach niebezpiecznych na placu zabaw i w domu oraz zademonstrowali, jak zachować się podczas spotkania bezpańskiego psa. Dzieci bardzo aktywnie brały udział w spotkaniu i odświeżyły sobie zasady...

Kategoria: Archiwum 2018/2019
Data dodania: 2018-10-06 19:27:30

W roli gółwnej "gwiazdy" z grupy SŁONECZKA. Podczas spotkania z dziennikarką w/w radia przedszkolacy odpowiadali na dwa pytania: czy dopadło was jesienne zmęczenie oraz kim jest Aniol Stróż i czym się różni od rodziców. Odpowiedzi szukajcie na antenie Radia Piekary na tzw. PRZEDSZKOLANDII, czyli UNIWERSYTECIE BARDZO MŁODEGO WIEKU (...

Kategoria: Archiwum 2018/2019
Data dodania: 2018-10-04 00:22:43
 

Szanowni Państwo.
Bezpieczeństwo Państwa danych osobowych jest dla Nas niezwykle ważne.

Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE L z 2016 r. Nr 119, s.1) informuję, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest Przedszkole nr 2 z siedzibą w Radzionkowie, Pl. Jana Pawła II nr 6
  2. W celu ochrony Państwa danych osobowych wyznaczono Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Adamczyk, z którym możesz się skontaktować, w sprawach ochrony danych, pisząc na adres email inspektor1@odocn.pl lub na adres siedziby przedszkola.
  3. Celem jest przetwarzanie danych w zakresie niezbędnym do wypełniania obowiązków ciążących na administratorze.
  4. Zebrane dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla prawidłowej realizacji celów i zadań ciążących na administratorze.
  5. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia.
  6. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest obowiązkowe na podstawie przepisów prawa, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości korzystania z usług przedszkola.
  8. Ze względu na ochronę danych osobowych właścicielem oraz administratorem zdjęć i filmów udostępnionych na naszej przedszkolnej stronie oraz grupowych facebookach jest Przedszkole nr 2 w Radzionkowie. W związku z tym bez odpowiedniego zezwolenia administratora nie ma zgody na udostępnianie oraz kopiowanie publikowanych zdjęć przez inne instytucje oraz osoby prywatne.
  9. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.
Akceptuje