bip - biluletyn informacji publicznej rodo zatrzymac-smog koordynator-dostepnosci
Galeria Zdjęć

W środę tj. 16 listopada grupę Tęczowe Ludki odwiedziła nasza absolwentka Karolina P., która kocha sport, a szczególnie bieganie i na tym polu ma szereg sukcesów. Karolina obecnie uczęszcza do 2a w Szkole Podstawowej nr 1 w Radzionkowie. Tego dnia Karolina zachęcała młodsze dzieci do uprawiania sportu. Zaprezentowała swój strój, numery startowe, a...

Data dodania: 2022-11-21 16:32:12

18 listopada w grupie Gromadki Puchatka w ramach Międzynarodowego Projektu Czytelniczego „Magiczna moc bajek” odbyły się zajęcia o przyjaźni. Dzieci uważnie wysłuchały bajki pt. „Dzień Przyjaźni”, swobodnie omówiły z nauczycielem  treść wysłuchanego utworu, wspólnie wyjaśniali znaczenie słowa PRZYJACIEL, stworzyli grupowy...

Data dodania: 2022-11-19 16:34:27

W dniu 10 listopada w oddziałach znajdujących się w SP1 odbył się apel patriotyczny z okazji Święta Niepodległości. Wszystkie grupy spotkały się, aby uczcić to święto piosenką o barwach ojczystych i recytacją wiersza, który każdemu Polakowi jest znany: "Katechizm polskiego dziecka". O godzinie 11:11 przystąpiliśmy do odśpiewania hymnu, biorąc tym samym udział w...

Data dodania: 2022-11-13 20:51:41

Przedszkolaki w P2 zebrały się dzisiaj, aby wspólnie podsumować wiadomości z minionych dni dotyczące naszej ojczyzny, a także - ubrane na galowo oraz wyposażone w biało-czerwone flagi- odśpiewały hymn narodowy, recytowały wierszyki i śpiewały piosenki patriotyczne. 

Data dodania: 2022-11-10 16:29:19

5 listopada obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Z tej okazji "Tęczowe Ludki" brały udział w wesołych zabawach muzyczno-ruchowych dotyczących ich ulubionych bohaterów z filmów i książek. Ponadto chętni przedszkolacy musieli dopasować brakujący przedmiot do bajkowej postaci oraz w grupach układali baśniowe puzzle. Na zakończenie dzieci stworzyły...

Data dodania: 2022-11-08 20:31:10
 

Szanowni Państwo.
Bezpieczeństwo Państwa danych osobowych jest dla Nas niezwykle ważne.

Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE L z 2016 r. Nr 119, s.1) informuję, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest Przedszkole nr 2 z siedzibą w Radzionkowie, Pl. Jana Pawła II nr 6
  2. W celu ochrony Państwa danych osobowych wyznaczono Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Adamczyk, z którym możesz się skontaktować, w sprawach ochrony danych, pisząc na adres email inspektor1@odocn.pl lub na adres siedziby przedszkola.
  3. Celem jest przetwarzanie danych w zakresie niezbędnym do wypełniania obowiązków ciążących na administratorze.
  4. Zebrane dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla prawidłowej realizacji celów i zadań ciążących na administratorze.
  5. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia.
  6. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest obowiązkowe na podstawie przepisów prawa, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości korzystania z usług przedszkola.
  8. Ze względu na ochronę danych osobowych właścicielem oraz administratorem zdjęć i filmów udostępnionych na naszej przedszkolnej stronie oraz grupowych facebookach jest Przedszkole nr 2 w Radzionkowie. W związku z tym bez odpowiedniego zezwolenia administratora nie ma zgody na udostępnianie oraz kopiowanie publikowanych zdjęć przez inne instytucje oraz osoby prywatne.
  9. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.
Akceptuje