bip - biluletyn informacji publicznej rodo zatrzymac-smog koordynator-dostepnosci

W ramach realizacji zadania z modułu trzeciego, "Krasnoludki" rozmawiały na temat rodziny i czasu z nią spędzanego oraz sposobów na okazywanie swoim najbliższym czułości i szacunku. Dzieci wykonały również piękną pracę plastyczną techniką kolażu.

Data dodania: 2022-05-17 18:08:04

Dzieci z grupy Marynarze wykonały kolejne zadanie z projektu. Tym razem zastanawialiśmy się w jaki sposób możemy pomóc osobom starszym. Dzieci wspólnie stwierdziły, że pomoc można nieść w codziennych sytuacjach m. in. pomoc w sprzątaniu, gotowaniu, ustąpić miejsca w autobusie lub po prostu spędzić czas na wspólnym czytaniu lub opowiadaniu bajek. Nasze...

Data dodania: 2022-05-09 17:40:43

W grupie Żabki zrealizowany został Moduł I "W Krainie muz", pkt. 6 "Tanecznym krokiem". W ramach projektu dzieci wykonały taniec z bibułą do muzyki klasycznej J. Brahms "Taniec węgierski".

Data dodania: 2022-05-09 10:10:13

Dzieci z gr. Marynarzy wykonały zadanie 5 z modułu III - "Sztuka łączy wszystkich". Dzieci przygotowały występ z okazji Dnia Babci i Dziadka i wręczyły dziadkom własnoręcznie wykonane prezenty.

Data dodania: 2022-04-04 18:14:25

2 kwietnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Świadomości Autyzmu i z tej okazji "Pszczółki", ubrane na niebiesko jako symbol wsparcia wszystkich osób neuronietypowych, wzięły udział w zajęciach poświętonych różnorodności, inności i tolerancji. Zabawa integracyjna "Zajmij miejsce" pokazała nam, że mimo różnych upodobań czyniących nas wyjątkowymi...

Data dodania: 2022-04-03 09:59:03
 

Szanowni Państwo.
Bezpieczeństwo Państwa danych osobowych jest dla Nas niezwykle ważne.

Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE L z 2016 r. Nr 119, s.1) informuję, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest Przedszkole nr 2 z siedzibą w Radzionkowie, Pl. Jana Pawła II nr 6
  2. W celu ochrony Państwa danych osobowych wyznaczono Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Adamczyk, z którym możesz się skontaktować, w sprawach ochrony danych, pisząc na adres email inspektor1@odocn.pl lub na adres siedziby przedszkola.
  3. Celem jest przetwarzanie danych w zakresie niezbędnym do wypełniania obowiązków ciążących na administratorze.
  4. Zebrane dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla prawidłowej realizacji celów i zadań ciążących na administratorze.
  5. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia.
  6. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest obowiązkowe na podstawie przepisów prawa, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości korzystania z usług przedszkola.
  8. Ze względu na ochronę danych osobowych właścicielem oraz administratorem zdjęć i filmów udostępnionych na naszej przedszkolnej stronie oraz grupowych facebookach jest Przedszkole nr 2 w Radzionkowie. W związku z tym bez odpowiedniego zezwolenia administratora nie ma zgody na udostępnianie oraz kopiowanie publikowanych zdjęć przez inne instytucje oraz osoby prywatne.
  9. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.
Akceptuje