bip - biluletyn informacji publicznej rodo zatrzymac-smog koordynator-dostepnosci

Podczas spotkania w ramach w/w programu, przedszkolacy poznali nazwiska sławnych Polaków, dowiedzieli sie co to był "DYWIZJON 303" oraz utrwalili symbole patriotyczne

Data dodania: 2019-04-14 19:46:40

czyli spotkanie przedszkolaków z uczestnikami Ogólnopolskiego Święta Wojsk Radiotechnicznych 

Data dodania: 2018-12-30 21:25:20

Wykonanie prezentacji multimedialnej o swojej miejscowości: ciekawostki, historia, zabytki i nie tylko. W prezentacji wykorzystano zdjęcia naszej miejscowości dawniej i dziś, zdjęcia ulic, placów, i naszych śląskich "gonkow". Przestawiono kościoły, kapliczki i krzyże, ważniejszy instytucje, urzędy jak: urząd miasta Radzionków, posterunek policji, budynek straży...

Data dodania: 2018-12-30 20:27:32

W tym zadaniu dzieci z naszego przedszkola razem z rodzicami wykonały przedstawione na poniższych zdjęciach śląskie stroje ludowe. Za swoje "arcydzieła" artyści otrzymali drobne upominki.

Data dodania: 2018-12-14 09:06:33

Zajęcie otwarte dla rodziców odbyło się w grupie "Motylki" w dniu 30.11. 2018 r. W czasie zajęć wszyscy wybrali się na wycieczkę po Polsce, podążając za nurtem rzeki Wisły. Dzieci wykonywały szereg zadań, aby dowiedzieć się przez jakie miasto "przepływamy". Poznały symbole charakterystyczne dla poszczególnych miast oraz wspólnie z rodzicami uczestniczyły...

Data dodania: 2018-12-10 18:17:17
 

Szanowni Państwo.
Bezpieczeństwo Państwa danych osobowych jest dla Nas niezwykle ważne.

Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE L z 2016 r. Nr 119, s.1) informuję, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest Przedszkole nr 2 z siedzibą w Radzionkowie, Pl. Jana Pawła II nr 6
  2. W celu ochrony Państwa danych osobowych wyznaczono Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Adamczyk, z którym możesz się skontaktować, w sprawach ochrony danych, pisząc na adres email inspektor1@odocn.pl lub na adres siedziby przedszkola.
  3. Celem jest przetwarzanie danych w zakresie niezbędnym do wypełniania obowiązków ciążących na administratorze.
  4. Zebrane dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla prawidłowej realizacji celów i zadań ciążących na administratorze.
  5. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia.
  6. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest obowiązkowe na podstawie przepisów prawa, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości korzystania z usług przedszkola.
  8. Ze względu na ochronę danych osobowych właścicielem oraz administratorem zdjęć i filmów udostępnionych na naszej przedszkolnej stronie oraz grupowych facebookach jest Przedszkole nr 2 w Radzionkowie. W związku z tym bez odpowiedniego zezwolenia administratora nie ma zgody na udostępnianie oraz kopiowanie publikowanych zdjęć przez inne instytucje oraz osoby prywatne.
  9. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.
Akceptuje