Galeria Zdjęć » Kalendarz adwentowy u Pszczółek

Od 1 grudnia Pszczółki każdego dnia realizowały zadania z kalendarza adwentowego i odliczały dni do Świąt Bożego Narodzenia. Część zadań wykonywały w przedszkolu, a drugą połowę w domu wspólnie z rodzicami.

W przedszkolu m.in. dekorowaliśmy pierniczki, ubieraliśmy choinkę, robiliśmy prezenty świąteczne dla rodziców.

 Natomiast poszczególne Pszczółki były losowane do specjalnych zadań, a było to: rysowanie wymarzonego prezentu od Mikołaja, wykonanie świątecznej kartki, zbudowanie choinki z klocków, rodzinne zdjęcie świąteczne czy  wspólne zaśpiewanie kolędy.

Ponadto dzieci pomagały swoim rodzicom w przygotowaniach do świąt- sprzątały swoje pokoje, piekły pierniczki. Mimo dużego zabiegania znalazły też czas na wspólny seans filmowy, grę w planszówki i układanie puzzli.

Na koniec każde dziecko otrzymało małą niespodziankę w podziękowaniu za aktywny udział i realizowanie zadań.

Wszystkie Pszczółki spisały się na medal. Dziękujemy za zaangażowanie. 


Kategoria: Archiwum 2022/2023
Data dodania: 2022-12-30 14:42:49

Szanowni Państwo.
Bezpieczeństwo Państwa danych osobowych jest dla Nas niezwykle ważne.

Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE L z 2016 r. Nr 119, s.1) informuję, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest Przedszkole nr 2 z siedzibą w Radzionkowie, Pl. Jana Pawła II nr 6
  2. W celu ochrony Państwa danych osobowych wyznaczono Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Adamczyk, z którym możesz się skontaktować, w sprawach ochrony danych, pisząc na adres email inspektor1@odocn.pl lub na adres siedziby przedszkola.
  3. Celem jest przetwarzanie danych w zakresie niezbędnym do wypełniania obowiązków ciążących na administratorze.
  4. Zebrane dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla prawidłowej realizacji celów i zadań ciążących na administratorze.
  5. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia.
  6. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest obowiązkowe na podstawie przepisów prawa, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości korzystania z usług przedszkola.
  8. Ze względu na ochronę danych osobowych właścicielem oraz administratorem zdjęć i filmów udostępnionych na naszej przedszkolnej stronie oraz grupowych facebookach jest Przedszkole nr 2 w Radzionkowie. W związku z tym bez odpowiedniego zezwolenia administratora nie ma zgody na udostępnianie oraz kopiowanie publikowanych zdjęć przez inne instytucje oraz osoby prywatne.
  9. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.
Akceptuje