bip - biluletyn informacji publicznej rodo zatrzymac-smog koordynator-dostepnosci
O przedszkolu » Rada Pedagogiczna Przedszkola nr 2 w roku szk. 2021/2022

"Nasz zawód jest powołaniem, stylem życia.
Dzieci są dla nas najważniejsze i najcenniejsze"

Rada Pedagogiczna Przedszkola nr 2:

• mgr Ilona Tomczyk, nauczyciel dyplomowany – dyrektor Przedszkola
  • mgr Agnieszka Furman, wicedyrektor, nauczyciel dyplomowany, terapeuta pedagogiczny
  • mgr Katarzyna Janecka, nauczyciel kontraktowy, wych. gr. 3-latki „Krasnoludki”
  • mgr Katarzyna Pyszkowska, nauczyciel kontraktowy, nauczyciel języka angielskiego,
    wych. gr. 3-latki „Pszczółki”
  • mgr Dominika Skrzidlo, nauczyciel kontraktowy, wych. gr 3-latki „Tęczowe Ludki
  • Magdalena Wilczek, licencjat, nauczyciel mianowany, wych. gr. 4-latki „Jagódki”
  • mgr Karolina Włodarczyk, nauczyciel kontraktowy, wych. gr. 4-latki „Marynarze”
  • mgr Alicja Jandziol, nauczyciel kontraktowy, nauczyciel edukacji i wspomagania dziecka
    z autyzmem, wych. gr. 4-latki „Gromadka Puchatka”