bip - biluletyn informacji publicznej rodo zatrzymac-smog koordynator-dostepnosci
Wznowienie działalności P2

Szanowni Rodzice !!

Od poniedziałku 25 maja 2020 r. w nowym, wzmożonym reżimie sanitarnym zostanie otwarte nasze przedszkole dla dzieci, których rodzice wcześniej złożyli deklaracje korzystania z zajęć opiekuńczych w naszej placówce.

Jeśli ktoś z Państwa w późniejszym terminie nie będzie mógł sprawować opieki nad swoim dzieckiem w domu i będzie chciał skorzystać z opieki w przedszkolu powinien wcześniej „zdalnie” skontaktować się z wychowawcą grupy w celu zgłoszenia dziecka i wypełnienia stosownych dokumentów.

Bez wcześniejszego zgłoszenia i wypełnienia dokumentów oraz uzyskania ze strony przedszkola potwierdzenia przyjęcia, dziecko nie może być przyprowadzone do przedszkola.

Informacja o stanie przygotowania przedszkola na przyjęcie dzieci w nowym reżimie sanitarnym:

1. Opracowano i zastosowano na terenie przedszkola procedury zgodne z wytycznymi GIS, MZ oraz MEN .

2. Przygotowano dla rodziców i pracowników oświadczenia informujące dyrektora placówki o braku możliwości transmisji Covid 19.
  3. Przeprowadzono  kontrolę zapewniającą bezpieczeństwo sanitarne budynku przedszkola oraz placu zabaw.
  4. Pomieszczenia przedszkolne, w tym blok kuchenny przygotowano zgodnie z wymaganiami sanitarnymi, przeorganizowano sale dzieci – zlikwidowano dywany, zabawki, których nie można zdezynfekować.
  5. Przygotowano i wyposażono izolatorium.

6.  Wyposażono pracowników w wymagane środki ochrony i dezynfekcji.

Proszę o zapoznanie się z procedurą działania przedszkola w trakcie pandemii COVID-19, która dostępna jest TUTAJ

Data dodania: 21.05.2020, 16:50, dodał(a): Administrator