- Rok szkolny 2025/2026
- Słoneczka
- Chmurki
- Motylki
- Biedronki
- Myszki
- Żabki
- Jeżyki
- Koniczynki
- Mrówki
- Stokrotki
- Skowronki
- Standardy ochrony małoletnich
- Projekt unijny
- Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0
- Konkursy
- Sukcesy/Podziękowania
- Nowatorstwo w Przedszkolu
- Preoorientacja zawodowa
- Wirusoochrona
- Archiwum 2024/2025
- Archiwum 2023/2024
- Archiwum 2022/2023
- Archiwum 2021/2022
- "Magiczna moc bajek" - Międzynarodowy Projekt Czytelniczy
- Wyzwanie dla rodziny 2021/2022
- Archiwum Innowacja pedagogiczna „Emocja"
W drugim tygodniu czerwca bohaterką naszej grupy była Magda. To był wyjątkowy czas pełen radości, wspólnych zabaw i ciekawych opowieści o naszej małej bohaterce.
Na początku tygodnia Magda zaprezentowała dzieciom swój album ze zdjęciami. Przedszkolaki z ogromnym zainteresowaniem oglądały fotografie i słuchały historii związanych z rodziną, wakacjami i ważnymi chwilami z życia Magdy.
Wiele radości sprawiły także pluszaki przyniesione przez Magdę. Dzieci chętnie bawiły się nimi podczas wspólnych zabaw, rozwijając wyobraźnię i umiejętność współpracy.
Szczególnym wydarzeniem była wizyta mamy naszej bohaterki – Pani Kasi. Razem z dziećmi przygotowała pyszną sałatkę owocową. Kolorowe owoce zachęcały do spróbowania nowych smaków, a wspólne przygotowanie przekąski było świetną okazją do nauki zdrowych nawyków i pracy zespołowej. Było przepysznie i bardzo kolorowo!
Na zakończenie tygodnia Magda otrzymała dyplom bohatera tygodnia oraz pamiątkowy medal. Dziękujemy Magdzie i Pani Kasi za wspólnie spędzony czas, uśmiech i mnóstwo pozytywnej energii!
