bip - biluletyn informacji publicznej

(...) "Hej przedszkole ukochane, co bez ciebie zrobię ja Może jednak tu zostanę jeszcze rok a może dwa Rzec „do widzenia” trzeba na drogę Bo po wakacjach nie wrócisz już Wspominaj często przedszkolne progi By miłych wspomnień nie krył kurz. Hej przedszkole ukochane, co bez ciebie zrobię ja Może jednak tu zostanę jeszcze rok a może dwa" Słowami...

Kategoria:
Data dodania: 2016-06-23 10:06:23
Kategoria:
Data dodania: 2016-06-23 09:38:23
Kategoria:
Data dodania: 2016-06-21 10:23:51

Z okazji Dnia Dziecka wszystkie dzieci otrzymały paczkę-niepodziankę i życzenia od pani dyrektor. Następnie przedszkolaki udały się na plac zabaw gdzie panie przygotwały dla nich wiele róznych zabaw sportowych.

Kategoria:
Data dodania: 2016-06-06 07:31:07

Częstymi gośćmi w tym roku szkolnym przedszkolaków z naszej placówki byli uczniowie LO oraz gimnazjum. Uczniowie dla przedszkolaków przygotowywali wiele ciekawostek oraz czytali im opowiadania, wiesze i bajki. Podczas tych zajęć i zabaw przedszkolacy przyswajali wiele ciekawych umiejętności i wiadomości z najbliższego oraz dalszego środowiska.

Kategoria:
Data dodania: 2016-05-29 14:45:44
 

Szanowni Państwo.
Bezpieczeństwo Państwa danych osobowych jest dla Nas niezwykle ważne.

Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE L z 2016 r. Nr 119, s.1) informuję, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest Przedszkole nr 2 z siedzibą w Radzionkowie, Pl. Jana Pawła II nr 6
  2. W celu ochrony Państwa danych osobowych wyznaczono Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się skontaktować mailowo pod adresem: iod.przedszkole2radzionkow@gmail.com lub talefonicznie: 32-286-65-32.
  3. Celem jest przetwarzanie danych w zakresie niezbędnym do wypełniania obowiązków ciążących na administratorze.
  4. Zebrane dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla prawidłowej realizacji celów i zadań ciążących na administratorze.
  5. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia.
  6. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest obowiązkowe na podstawie przepisów prawa, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości korzystania z usług przedszkola.
  8. Ze względu na ochronę danych osobowych właścicielem oraz administratorem zdjęć i filmów udostępnionych na naszej przedszkolnej stronie oraz grupowych facebookach jest Przedszkole nr 2 w Radzionkowie. W związku z tym bez odpowiedniego zezwolenia administratora nie ma zgody na udostępnianie oraz kopiowanie publikowanych zdjęć przez inne instytucje oraz osoby prywatne.
  9. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.
Akceptuje